Manny Jacinto

Manny Jacinto

Celé jméno: Manuel Luis Jacinto
Místo narození: Manila, Filipíny
Známé projekty: The Good Place

Datum narození: 20.8.1987 (36 let)

Manny se narodil na Filipínách, ale jeho rodina brzy emigrovala do Kanady. Vyrůstal tak v Richmondu v kanadské provincii Britská Kolumbie. Manny chodil do chlapecké katolické střední školy Vancouver College. Hrál basketbal a baseball. Získal bakalářský titul ze stavebního inženýrství na University of British Columbia.

Manny se začal věnovat hip-hop tanci a účastnil se i několika soutěží. Poté se rozhodl stát hercem. Protože ve Vancouveru není moc asijských herců, přestěhoval se do Los Angeles. Po několika epizodních rolích v seriálech Once Upon a Time, Supernatural či iZombie byl obsazen do větší role v kanadském špionážním seriálu The Romeo Section. V roce 2016 získal svou zatím největší roli, protože byl obsazen jako Jason Mendoza, který je jednou z hlavních postav komediálního seriálu The Good Place. V roce 2018 byl obsazen do filmu Top Gun: Maverick, který bude mít premiéru v roce 2020.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Nine Perfect Strangers Yao 2021 2021 1
The Good Place Jason Mendoza 2016 2020 4

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů