Margo Harshman

Margo Harshman

Celé jméno: Margo Cathleen Harshman
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Big Bang TheoryNCIS

Datum narození: 4.3.1986 (38 let)

Margo Cathleen Harshman je americká herečka, která se narodila v San Diegu. Má dva bratry a vyrůstala v La Costa, kde také do svých dvanácti let navštěvovala základní školu. Poté se její rodina přestěhovala do Orange County, kde školu dokončila. Nejdříve tu navštěvovala školu Hewes Middle School a později Foothill High School. Nyní žije v Los Angeles.

Když jí byly dva roky, přihlásila ji její babička do soutěže krásy. Ve třech letech se už věnovala tanci a gymnastice, v pěti se učila hrát na klavír a v osmi letech začala se svou hereckou kariérou. Znát ji můžeme hlavně ze seriálu The Big Bang Theory, kde ztvárnila Alex Jensenovou anebo z NCIS, kde si zahrála Delilah Fieldingovou.

Kromě toho jsme ji mohli vidět ještě v seriálech jako Even Stevens, Run of the House, Center of the Universe, Bent a Betas. Zahrála si také v několika filmech, zmiňme např. The Elf Who Didn't Believe, The Even Stevens Movie, Rise: Blood Hunter, College Road Trip, Fired Up! nebo Sorority Rowand.

Je příbuzná s profesionálním baseballovým nadhazovačem Jackem Harshmanem a bývalým trenérem basketbalových týmu ve Washington State University a University of Washington Marvem Harshmanem.

Foto CC BY-SA 2.0 Anthony Citrano, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
NCIS Delilah Fieldingová 2013 2024 10
The Big Bang Theory Alex Jensenová 2012 2013 1

Filtr seriálů