The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 138×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Alex Jensenová

Alex Jensenová

Doktorandka na katedře fyziky a dočasně osobní asistentka Sheldona Coopera.

Sezóny 1
2012 - 2013

Alex Jensenová pracuje v Caltechu a doktorát si dělá u Sheldona Coopera, kterému vypomáhá jako jeho osobní asistentka a pomáhá mu při jeho výzkumu. Vzdala se šance pracovat ve Fermilab, aby mohla pracovat se Sheldonem, kterého si získávala pomocí drobných lichotek.

Do Sheldona se také zakoukala a soustředila se jen na něj a nikoli na prác, Sheldon se ji však snažil přinutit soustředit na práci, což se mu nedařilo. Toto Sheldonovo snažení se mu vymstilo, protože na něj Alex podala stížnost kvůli sexuálnímu obtěžování.

Mimo to, když se s Alex seznámil Raj, okamžitě se do ní zamiloval. Navíc také projevila zájem o Leonarda, což se nelíbilo Penny, která na ni začala žárlit. Nicméně Leonard zůstal věrný Penny.Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Jak rychle nastoupila, tak i zmizela. Nedůležitá postava.

23.11.2019 | 17:11:44
hyena

presne tak kam zmizla bez vysvetlenia ? :D

15.2.2019 | 18:43:57
DjOkurka

kam z dílu na díl zmizela?

15.2.2019 | 18:31:24
Apurimac

Přál jsem ji Leonardovi, škoda :(

15.2.2019 | 17:35:42

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama