Megyn Price

Megyn Price

Celé jméno: Megyn Samantha Price
Místo narození: Seattle, Washington, USA
Známé projekty: Grounded for Life, Rules of Engagement, The Ranch

Datum narození: 24.3.1971 (53 let)

Megyn Price je americká herečka, která se narodila roku 1971 v Seattlu do rodiny Mormonů. Má bratra Josepha. Když studovala na Norman High School, tak se věnovala především psaní her, protože se na jevišti necítila zrovna dobře. Následně se vzdělávala na Stanford University, kde se zaměřovala na ekonomii a komunikaci.

U psaní her se držela i nadále, nicméně se zároveň začala věnovat i herectví, a to v divadle v San Franciscu. O několik let později, kdy se živila prací investiční bankéřky, se rozhodla věnovat herectví naplno.

Znát ji můžeme především ze seriálů, ale na svém kontě má i několik filmových rolí. Zahrála si například postavy ve snímcích Larry – inspektor hygienické stanice, 3 Day Test či Bumblebee. Prvních větších seriálových rolí se dočkala v The Drew Carey Show a Common Law.

Roku 1998 se jí podařilo získat roli v seriálu LateLine, kde do roku 1999 hrála Gale Ingersoll. Následně se od roku 2001 začala pravidelně objevovat v seriálu Grounded for Life, kde hrála Claudii Finnerty. V letech 2005–2009 jsme ji dokonce několikrát mohli slyšet v seriálu American Dad!, ve kterém namluvila Lindu Memari.

Její nejznámější a největší rolí je postava Audrey Bingham, kterou si v letech 2007–2013 zahrála v seriálu Rules of Engagement. Poté se jí podařilo získat roli v seriálu The Ranch, ve kterém si v letech 2016–2020 zahrála Mary.

Aktuálně žije v Kalifornii, konkrétně v Montecitu, a to se svým druhým manželem Edwardem Cotnerem, který se živí prací doktora. Společně mají dceru Grace. Předtím byl jejím mužem Bill Lawrence, který je producentem a scenáristou.

Foto CC BY-SA 2.0 watchwithkris­tin, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Rules of Engagement Audrey Bingham 2007 2013 7
American Dad! Linda Memari 2005 2020 13

Filtr seriálů