Megyn Price

Megyn Price

Celé jméno: Megyn Samantha Price
Místo narození: Seattle, Washington, USA
Známé projekty: Rules of Engagement, Grounded for Life

Datum narození: 24.3.1971 (47 let)

Stejně jako její seriálová kamarádka Bianca Kajlich, i Megyn se narodila v Seattlu. Studovala ekonomii a komunikace na Standfordské univerzitě. Její láska k herectví se však drala na povrch čím dál dravěji a rozhořela se v San Franciscu, v divadle American Conservatory Theatre.

Po promoci zabředla do obchodního průmyslu, ale naprosto nepřekvapivě finance odložila stranou a začala podporovat svou hereckou vášeň a brzy nato se objevila v seriálu Grounded for Life. K vidění také byla ve Will & Grace a The Drew Carey Show.


Z výčtu filmů pak hlavně Larry – inspektor hygienické stanice (Larry the Cable Guy: Health Inspector), Mystery, Aljaška (Mystery, Alaska) a Love Happens.

Stejně jako většina jejích seriálových kolegů, i ona žije v L.A., s manželem doktorem, dcerou Grace a dvěma psy Trixie a Elmmo. Ráda zahradničí a cestuje, je zapálenou turistkou a pro zábavu i píše.


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.