Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Audrey Bingham

Audrey Bingham
Sezóny 7
2007 - 2013

Audrey, Jeffova manželka, pracuje už několik let v módním průmysl, styl je jejím prioritním koníčkem. Miluje kulturní život, večírky (obzvláště jejich pořádání), ráda chodí do divadla a s chutí navazuje nové kontakty. To všechno by si ale mohla užívat mnohem intenzivněji, nebýt Jeffa. Přestože svého manžela miluje, zřejmě ji nikdy nepřestane překvapovat. I tak je ale se svým životem spokojená. Je paní domu a má vždycky hlavní slovo. Už delší dobu se s Jeffem pokoušejí o dítě.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama