Patrick Warburton

Patrick Warburton

Celé jméno: Patrick John Warburton
Místo narození: Paterson, New Jersey, USA
Známé projekty: Rules of Engagement, The Tick

Datum narození: 14.11.1963 (54 let)

Veterán americké zábavy pochází z New Jersey a je známý hlavně ze Seinfeldu jako David Puddy a aktuálně je proslavený hlasem paraplegického poldy z Family Guy.

Po dokončení střední školy v Californii se začal věnovat studiím mořské biologie, brzy toho ale nechal kvůli kariéře herce a manekýna. Kromě Seinfeld a Family Guy také dostal hlavní roli v seriálu The Tick.


Jeho zaujetí pro dabing se prokázalo v animovaných Strašpytlíkovi, Kim Possible a The Emperor's New School. Kromě toho, známe ho i z Lovecké sezóny (Open Season), Pana Včelky (Bee Movie), Není král jako král (The Emperor's New Groove) a Není Kronk jako Kronk (The Kronk's New Groove).

JSvouvlastní tvář však konečně ztvárnil až ve filmu Mise v ohrožení (The Dish), třetím Vřískotu (Scream 3) či v Mužích v černém II (Men in Black II).

Patrick žije v L.A. s manželkou Cathy a čtyřmi dětmi. Je jim věrným otcem a snaží se jim věnovat co nejvíce času, rád s nimi hraje golf nebo tenis. Své rodině je maximálně oddaný a jeho oblíbeným koníčkem je chalupaření na své chatě v Oregonu.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.