Patrick Warburton

Patrick Warburton

Celé jméno: Patrick John Warburton
Místo narození: Paterson, New Jersey, USA
Známé projekty: Rules of Engagement, The Tick

Datum narození: 14.11.1963 (54 let)

Veterán americké zábavy pochází z New Jersey a je známý hlavně ze Seinfeldu jako David Puddy a aktuálně je proslavený hlasem paraplegického poldy z Family Guy.

Po dokončení střední školy v Californii se začal věnovat studiím mořské biologie, brzy toho ale nechal kvůli kariéře herce a manekýna. Kromě Seinfeld a Family Guy také dostal hlavní roli v seriálu The Tick.


Jeho zaujetí pro dabing se prokázalo v animovaných Strašpytlíkovi, Kim Possible a The Emperor's New School. Kromě toho, známe ho i z Lovecké sezóny (Open Season), Pana Včelky (Bee Movie), Není král jako král (The Emperor's New Groove) a Není Kronk jako Kronk (The Kronk's New Groove).

JSvouvlastní tvář však konečně ztvárnil až ve filmu Mise v ohrožení (The Dish), třetím Vřískotu (Scream 3) či v Mužích v černém II (Men in Black II).

Patrick žije v L.A. s manželkou Cathy a čtyřmi dětmi. Je jim věrným otcem a snaží se jim věnovat co nejvíce času, rád s nimi hraje golf nebo tenis. Své rodině je maximálně oddaný a jeho oblíbeným koníčkem je chalupaření na své chatě v Oregonu.


Hraje v