Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Rick Stoner

Rick Stoner

Slavný agent a generál S.H.I.E.L.D.u, který mohl za základnu Maják.

Sezóny 2
2018 - 2020

Základní informace

Minulost a pátá série

Rick Stoner dříve sloužil v armádě Spojených států, kde se vypracoval až na generála. Následně byl převelen k S.H.I.E.L.D.u, kde byl za jednoho z nejvýše postavených agentů. Někdy během svého působení se navíc poznal s Danielem Sousou, který mu říkal Malý Ricky. V sedmdesátých letech pak spustil Project Reclamation, kdy vybudoval základnu Maják. Ten ale v roce 1972 opustili, ale Stoner v něm zůstal zvěčněný na nahrávkách, které si tým S.H.I.E.L.D.u pos­tupně přehrával.

Sedmá série

Když se tým S.H.I.E.L.D.u vydal do minulosti, aby zabránil Chronicomům v ovládnutí Země, narazil také na Stonera, který i v roce 1973 zůstal ve vedení Majáku. Chronicomové totiž změnili čas, Hydra povstala daleko dříve a spustila Projekt Insight, který měl být zaveden právě z Majáku. Tým S.H.I.E.L.D.u se tomu snažil zabránit, ale Stoner jim nevěřil. Když chtěli Chronicomové i jemu ukrást obličej, otočil a nechal Maják zavřít, jak tomu bylo i v originální časové lince. Stejně tak to byl také on, kdo zničil Lukea, Chronicomského lovce, který stál za většinou potíží.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Obyč postava

10.2.2021 | 17:25:08

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama