Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Daniel Sousa

Daniel Sousa

Voják a agent SSR, který se proslavil v S.H.I.E.L.D­.u jako první oběť Hydry.

Sezóny 1
2020 - 2020

Základní informace

Agent Daniel Jordan Sousa byl důstojníkem armády Spojených států, který bojoval během druhé světové války. Musel opustit bojiště kvůli poranění své nohy a stal se tak agentem SSR v jedné z kanceláří v New Yorku. Tam poznal i velmi známou agentku Peggy Carter. Více ze seriálu Agent Carter naleznete zde. Později narazil na agenty S.H.I.E.L.D.u při obsazené základny Chronicomy a byl jimi později i zachráněn.

Sedmá série

S agenty se setkal v oblasti 51, kde se vydávala Jemma Simmons za Peggy Carter. Společně s Philem Coulsonem je zavřel do cely a později se seznámil s Daisy Johnson, která ho obelstila, aby zachránila své přátele a zavřeli ho do cely. Později po skoro vypuštění Heliusu chytil Coulsona a vyslýchal ho. Uvěřil mu jeho historku a vydali se do vlaku, kde mu měli předat zásilku. Coulson věděl, že ten den má Sousa zemřít, ale společnými silami zvrátili historii, nafingovali smrt Sousy a přizvali ho do týmu.

Po dalším skoku se začal Sousa seznamovat se všemi z týmu a se vším, co cestování časem obnáší. Hlavně se více sblížil s Daisy, když je Nathaniel Malick unesl a mučil ji. Díky propašování jednoho z nástrojů na mučení v její ruce se dostal z pout a vzal ji v náručí pryč. Přestože předtím mluvil o tom, že chce v sedmdesátkách zůstat, rozhodl se kvůli Daisy nakonec být v týmu i nadále a být ji na blízku.

Při přítomnosti Daisyiny matky Ťia-jing ji donutil si s ní promluvit a při časové smyčce pomáhal Daisy zastavit Enocha hned několikrát. Daisy si uvědomila při rozhovoru s ním, že se o ní stará tak jako nikdo jiný a po požádání o pomoc ho nakonec políbila. Smyčka se nakonec opakovala a Sousa si nic nepamatovat. Daisy zastavil, když chtěla utéct ze základny a následoval ji, aby pomohl získat Dekea a Jemmu. Společně i s Mackem se vydali do vesmíru proti Chronicomům. Sousa měl s Mackem, když Daisy spala, rozhovor o budoucím vztahu s Daisy a oba se vysmívali její přezdívce „Quake“. Poté, co Daisy měla jít sama na lodi Chronicomů, pro Dekea a Jemmu, ji políbil znovu.

Útok Chronicomů na sebe nenechal dlouho čekat a společně vymysleli, že přivážou šest Chronicomů k raketě, aby se dostali pryč z lodi. Sousa se chtěl obětovat, když se rozhodovalo, kdo zůstane v nově vytvořené časové ose, ale Deke ho předběhl, takže Sousa se dostal zpět s ostatními a po vítězství S.H.I.E.L.D.u se s Daisy, Korou a agenty S.H.I.E.L.D.u vy­dali na Zephyru 3 probádávat vesmír.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MartinP79

Škoda , že přišel až tak pozdě. Hraje spíš jen takovou dodatkovou\do­plňkovou roly.

Nepotěší neurazí upřímně tři těch twistech sem čekal že se objeví samotná Pegy .

19.4.2023 | 12:42:23
sábahi

Jsem ráda, že se znova objevil. Miluju scénu, když Coulson poprvé uvidí Sousu v autobusu. Vždycky se musím smát. :D

9.2.2021 | 21:05:55
stairwaydowntohell

Daniel je rozhodně jedna z nejlepších postav! Už v Agent Carter jsem si ho zamilovala a ani v Agents of S.H.I.E.L.D. nezklamal. Akorát ten jeho vztah s Daisy se mi nelíbil. V jakýmkoli směru než romantickým jsou skvělý duo, ale takhle za mě prostě ne.

1.9.2020 | 21:47:33
Kothy

sympos

1.9.2020 | 14:39:21
Milano33

Najväčšie prekvapenie finálnej série. Úžasná postava a ku Daisy sa skvelo hodí.

31.8.2020 | 23:47:26

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama