Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Kora

Kora

Sestra Daisy a velmi mocná Inhumanka, co ovládá a vysílá velké množství energie.

Sezóny 1
2020 - 2020

Základní informace

Kora vyrostla jako dítě v Ráji a její matka Ťia-jing jí četla příběhy obsahující postavy, které Koru děsily. Následně jí slíbila, že bude Koru před všemi chránit, a připomněla jí to později v jejím dospělém životě. Jako mladistvá podstoupila Terrigenesis a vyvinula schopnost využít a ovládat těkavou formu energie. Nebyla však schopna ovládat své ničivé síly a její matka udělala vše, co mohla, aby Koře pomohla ovládnout její síly. Slíbila, že ji udrží v bezpečí. Její síly však začaly být stále více nestabilní a Kora po několika útěcích chtěla zpáchat sebevraždu.

Sedmá série

Koře se v původní časové ose podařilo spáchat sebevraždu, ovšem po rozhovoru s Nathanielem Malickem ho nechala, aby s ní manipuloval a přidala se na jeho stranu. Byla mu bezmezně oddaná, ovšem chtěla poznat svoji sestru Daisy. To se jí podařilo, když Ráj obsadil S.H.I.E.L.D. a ona jediná zůstala, aby se nechala dobrovolně zajmout. Toužila po tom být agentkou S.H.I.E.L.D.u a víc poznat svoji sestru. Po Daisyině zmizení se rozpovídala s May, která jí ukázala mrtvé tělo její matky. Po zjištění, že ji zabil Nathaniel, ztratila kontrolu a skoro ji zabila. Naštěstí se zjevil mladý John Garrett a dostal ji zpět za Nathanielem. Při útoku Chronicomů na základny S.H.I.E.L.D.u za­čala mít pochybnosti, které mu také osvětlila posléze.

Konfrontovala ho s tím, že ví, že zabil její matku, ale uvěřila mu, když jí navykládal, že si o ní matka myslela, že je monstrum. I když od Sibyl dostali rozkaz se vyhýbat Daisy na lodi, i tak se společně s Nathanielem dohodli, že Daisy a ostatní napadne. Po rozhovoru s Daisy byla zmatená a měla pocit, že Daisy nakonec tak zlá, jak Nathaniel tvrdil, není a pustila ji. Po zradě ji Nathaniel zlikvidoval a uvěznil. Následně si od ní vzal její schopnosti, ale ona po vzpamatování se a podpory od týmu se rozhodla pomoct a pomocí svých schopností vyslala energii na Zemi, aby zastavili Chronicomy. Po dokončení mise se vydala s Daisy a Danielem Sousou v Zephyru 3 na probádání vesmíru.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Byla v poho…

10.2.2021 | 16:54:48
CoRnDuCK

Celkem ušla :)

6.9.2020 | 0:25:42
Kothy

divna…

1.9.2020 | 14:39:40

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama