Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Kora

Kora

Kora

Sestra Daisy a velmi mocná Inhumanka, co ovládá a vysílá velké množství energie.

Sezóny 1
2020 - 2020

Základní informace

Kora vyrostla jako dítě v Ráji a její matka Ťia-jing jí četla příběhy obsahující postavy, které Koru děsily. Následně jí slíbila, že bude Koru před všemi chránit, a připomněla jí to později v jejím dospělém životě. Jako mladistvá podstoupila Terrigenesis a vyvinula schopnost využít a ovládat těkavou formu energie. Nebyla však schopna ovládat své ničivé síly a její matka udělala vše, co mohla, aby Koře pomohla ovládnout její síly. Slíbila, že ji udrží v bezpečí. Její síly však začaly být stále více nestabilní a Kora po několika útěcích chtěla zpáchat sebevraždu.

Sedmá série

Koře se v původní časové ose podařilo spáchat sebevraždu, ovšem po rozhovoru s Nathanielem Malickem ho nechala, aby s ní manipuloval a přidala se na jeho stranu. Byla mu bezmezně oddaná, ovšem chtěla poznat svoji sestru Daisy. To se jí podařilo, když Ráj obsadil S.H.I.E.L.D. a ona jediná zůstala, aby se nechala dobrovolně zajmout. Toužila po tom být agentkou S.H.I.E.L.D.u a víc poznat svoji sestru. Po Daisyině zmizení se rozpovídala s May, která jí ukázala mrtvé tělo její matky. Po zjištění, že ji zabil Nathaniel, ztratila kontrolu a skoro ji zabila. Naštěstí se zjevil mladý John Garrett a dostal ji zpět za Nathanielem. Při útoku Chronicomů na základny S.H.I.E.L.D.u za­čala mít pochybnosti, které mu také osvětlila posléze.


Konfrontovala ho s tím, že ví, že zabil její matku, ale uvěřila mu, když jí navykládal, že si o ní matka myslela, že je monstrum. I když od Sibyl dostali rozkaz se vyhýbat Daisy na lodi, i tak se společně s Nathanielem dohodli, že Daisy a ostatní napadne. Po rozhovoru s Daisy byla zmatená a měla pocit, že Daisy nakonec tak zlá, jak Nathaniel tvrdil, není a pustila ji. Po zradě ji Nathaniel zlikvidoval a uvěznil. Následně si od ní vzal její schopnosti, ale ona po vzpamatování se a podpory od týmu se rozhodla pomoct a pomocí svých schopností vyslala energii na Zemi, aby zastavili Chronicomy. Po dokončení mise se vydala s Daisy a Danielem Sousou v Zephyru 3 na probádání vesmíru.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Byla v poho…

10.2.2021 | 16:54:48
CoRnDuCK

Celkem ušla :)

6.9.2020 | 0:25:42
Kothy

divna…

1.9.2020 | 14:39:40

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás