Agents of S.H.I.E.L.D. Antoine Triplett

Antoine Triplett

Antoine Triplett

Mladý a nadějný agent S.H.I.E.L.D.u, který se spolu s agentem Garrettem vydává na pomoc týmu Phila Coulsona s cílem dopadnout záhadného Jasnovidce, a který se přitom střetne se svým předchůdcem – Grantem Wardem.

Sezóny 3
2014 - 2017


Základní informace

  • Příslušnost: S.H.I.E.L.D.
  • Poprvé se objevil v: T.A.H.I.T.I.
  • Hraje: B.J. Britt

Antoine Triplett je specialista šesté úrovně a součást týmu agenta Garretta, který má s Jasnovidcem sám nevyřízené účty. Když se oba agenti spojí s Coulsonovým týmem, vznikne menší nevraživost mezi Tripem a Grantem Wardem, jemuž dělal Garrett velícího důstojníka před ním. S kým si Trip naopak velmi brzy padne do noty je agentka Jemma Simmons.

Agent Antoine Triplett je vnukem jednoho z členů komanda Howling, které během druhé světové války bojovalo s nacistickou skupinou Hydra. Dosud však není jisté, který konkrétní člen komanda byl jeho dědečkem.


První série

Během spolupráce agentů Garretta a Coulsona ve snaze dopadnout Jasnovidce si Trip získává důvěru jednotlivých členů Coulsonova týmu, a to postupně i Granta Warda. Obrovská rána pro Tripa však nastane ve chvíli, kdy agenti Hydry napadnou S.H.I.E.L.D. zevnitř a ukáže se, že pro Hydru celou dobu pracoval i Garrett.

Když je Garett zatčen, Coulson zprvu Tripovi nedůvěřuje, agentka Simmons se za něj však zaručí po jejich společně prožitých událostech v Hydrou napadeném Uzlu. Coulson navíc záhy zjistí, že to není Trip, s kým by si měl dělat starosti. Pro Hydru totiž pracuje i Grant Ward, ze kterého Garrett udělal agenta S.H.I.E.L.D.u a v podstatě ho i vychoval.

Trip tak nyní pomáhá Coulsonovi a jeho týmu v boji jak proti Hydře, tak konkrétně i proti Garrettovi a Wardovi. Když je navíc tým připraven o technickou podporu S.H.I.E.L.D.u, Trip do hry přinese špionážní techniku svého dědečka a postupně si tak opět získá plnou důvěru jak Coulsona, tak i zbytku jeho týmu. Stále to ale trochu skřípe mezi ním a agentem Fitzem, kterému se nelíbí, kolik času Trip tráví s Jemmou.

Druhá série

Trip se stává nedílnou součástí nového S.H.I.E.L.D.u ře­ditele Coulsona, zatímco Grant Ward je držen ve speciální cele v útrobách jejich tajné základny. Po návratu Jemmy Simmons z jedné z výzkumných základen Hydry, kde působila jako dvojitá agentka, to mezi ní a Tripem navíc opět začne jiskřit.

Když Coulsonův tým v Portoriku odhalí ukryté mimozemské město, Trip v jeho útrobách rozestaví manuální nálože komanda Howling, které nebudou ovlivněny přítomným elektromagnetickým polem. Když poté Trip zjistí, že v útrobách města, které má být co nevidět zničeno, jsou stále ředitel Coulson a Skye, rozhodne se jednotlivé nálože ručně zneškodnit. To se mu nakonec podaří a dostane se až do chrámu uvnitř města, ve kterém se před Skye a Rainou otevře Obelisk, který v sobě skrývá terrigenské krystaly.

Trip neví, co tyto krystaly dokáží, a snaží se tak Obelisk zničit, aby ochránil Skye. Část Obelisku se však zabodne do jeho hrudi a stejně jako tomu bylo u předchozích obětech Obelisku, i Trip následkem tohoto kontaktu zkamení a poté umírá.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Right guy :)

18.8.2017 | 0:11:20
tomsn40

R.I.P

26.2.2015 | 17:14:24

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy