Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Antoine Triplett

Antoine Triplett

Mladý a nadějný agent S.H.I.E.L.D.u, který se spolu s agentem Garrettem vydává na pomoc týmu Phila Coulsona s cílem dopadnout záhadného Jasnovidce, a který se přitom střetne se svým předchůdcem – Grantem Wardem.

Sezóny 3
2014 - 2017

Základní informace

Antoine Triplett je specialista šesté úrovně a součást týmu agenta Garretta, který má s Jasnovidcem sám nevyřízené účty. Když se oba agenti spojí s Coulsonovým týmem, vznikne menší nevraživost mezi Tripem a Grantem Wardem, jemuž dělal Garrett velícího důstojníka před ním. S kým si Trip naopak velmi brzy padne do noty je agentka Jemma Simmons.

Agent Antoine Triplett je vnukem jednoho z členů komanda Howling, které během druhé světové války bojovalo s nacistickou skupinou Hydra. Dosud však není jisté, který konkrétní člen komanda byl jeho dědečkem.

První série

Během spolupráce agentů Garretta a Coulsona ve snaze dopadnout Jasnovidce si Trip získává důvěru jednotlivých členů Coulsonova týmu, a to postupně i Granta Warda. Obrovská rána pro Tripa však nastane ve chvíli, kdy agenti Hydry napadnou S.H.I.E.L.D. zevnitř a ukáže se, že pro Hydru celou dobu pracoval i Garrett.

Když je Garett zatčen, Coulson zprvu Tripovi nedůvěřuje, agentka Simmons se za něj však zaručí po jejich společně prožitých událostech v Hydrou napadeném Uzlu. Coulson navíc záhy zjistí, že to není Trip, s kým by si měl dělat starosti. Pro Hydru totiž pracuje i Grant Ward, ze kterého Garrett udělal agenta S.H.I.E.L.D.u a v podstatě ho i vychoval.

Trip tak nyní pomáhá Coulsonovi a jeho týmu v boji jak proti Hydře, tak konkrétně i proti Garrettovi a Wardovi. Když je navíc tým připraven o technickou podporu S.H.I.E.L.D.u, Trip do hry přinese špionážní techniku svého dědečka a postupně si tak opět získá plnou důvěru jak Coulsona, tak i zbytku jeho týmu. Stále to ale trochu skřípe mezi ním a agentem Fitzem, kterému se nelíbí, kolik času Trip tráví s Jemmou.

Druhá série

Trip se stává nedílnou součástí nového S.H.I.E.L.D.u ře­ditele Coulsona, zatímco Grant Ward je držen ve speciální cele v útrobách jejich tajné základny. Po návratu Jemmy Simmons z jedné z výzkumných základen Hydry, kde působila jako dvojitá agentka, to mezi ní a Tripem navíc opět začne jiskřit.

Když Coulsonův tým v Portoriku odhalí ukryté mimozemské město, Trip v jeho útrobách rozestaví manuální nálože komanda Howling, které nebudou ovlivněny přítomným elektromagnetickým polem. Když poté Trip zjistí, že v útrobách města, které má být co nevidět zničeno, jsou stále ředitel Coulson a Skye, rozhodne se jednotlivé nálože ručně zneškodnit. To se mu nakonec podaří a dostane se až do chrámu uvnitř města, ve kterém se před Skye a Rainou otevře Obelisk, který v sobě skrývá terrigenské krystaly.

Trip neví, co tyto krystaly dokáží, a snaží se tak Obelisk zničit, aby ochránil Skye. Část Obelisku se však zabodne do jeho hrudi a stejně jako tomu bylo u předchozích obětech Obelisku, i Trip následkem tohoto kontaktu zkamení a poté umírá.

Čtvrtá série

Konstrukce

Antoine Triplett byl virtuální rekreací osoby stejného jména v reálném světě uvnitř Konstrukce. Bojoval za S.H.I.E.L.D. pod vedením Patriota a byl pověřen pracovat v utajení pro HYDRU, aby získal informace. Bohužel ho chytili, jak ukrývá kameru do své skříňky a byl HYDROU zatčen. Naštěstí ho ale Patriot a Coulson zachránili a společně získali fotografie, které před zatčením ukryl do svých bot a které poté ukázal Jemmě Simmons. Jemma zjistila, že fotky znázorňují místo, kde byl přístroj sestaven ve skutečném světě. Trip později pomohl Daisy přivést Jemmu, Macka, May a Coulsona k portálu Konstrukce, aby jím prošli a zastavili AIDU (v Konstrukci přezdívanou Madame Hydru).

Trip jim potom nabídl, že půjde s nimi, ale Daisy mu hned řekla, ať zůstane a pomůže věci v Konstrukci vyřešit. Pravým důvod byl ten, že ve skutečném světě neměl Trip tělo a byl pouhá simulace, což Daisy věděla. Dále mu řekla, že by měl převzít roli Patriota, když je Mace pryč, což pro Tripa byla velice zajímavá nabídka. Daisy poté jeho, Warda a s překvapením i Macka nechala v Konstrukci. Stejně jako všechno v ostatní v Konstrukci byla alternativní verze Antoina Tripletta smazána, kdy se Aida rozhodla Konstrukci zničit a znovu vytvořit svůj obsah v reálném světě. S největší pravděpodobností to znamená, že Trip nikdy nebyl schopen dodržet radu Daisy Johnson a následovat odkaz Jeffreyho Macea jako Patriota.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Škoda, že je ho linka skončila už v druhé sérii. :(

9.2.2021 | 20:56:19
Milano33

Škoda ho, bol fajn.

1.7.2020 | 23:26:16
GanG

Right guy :)

18.8.2017 | 0:11:20
tomsn40

R.I.P

26.2.2015 | 17:14:24

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama