Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Daniel Whitehall

Daniel Whitehall

Jeden z vysoce postavených šéfů organizace Hydra, pro kterého jako by se zastavil čas. Whitehall prahne po záhadném Obelisku a hodlá zlikvidovat tým Phila Coulsona i kohokoliv jiného, kdo mu v tomto cíli brání.

Sezóny 2
2014 - 2016

Základní informace

  • Skutečným jménem: Werner Reinhardt
  • Příslušnost: Hydra
  • Poprvé se objevil v: Shadows
  • Hraje: Reed Diamond

Werner Reinhardt byl jedním z posledních vysoce postavených důstojníků Hydry, se kterými museli Spojenci bojovat na konci druhé světové války po poražení Red Skulla. Reinhardt byl zatčen agentkou Peggy Carter a komandem Howling v roce 1945 a uvězněn do útrob základny Strategických vědeckých rezerv, stejně tak jako i tajemný Obelisk, který Reinhardt před svým zajetím studoval.

Znovu se Werner Reinhardt na světle světa objevuje o více než padesát let později, byť zdánlivě nezestárl o jediný den. Pod novým jménem Daniel Whitehall je nyní součástí vedení nově vzkříšené Hydry a hodlá opět získat Obelisk. A to za každou cenu.

Druhá série

Během svých experimentů na Obelisku za druhé světové války Reinhardt zjistil, že kdokoliv se tohoto artefaktu dotkne, promění se v kámen. Těsně před svým zadržením organizací SSR se však setká s čínskou ženou, jejíž kontakt s Obeliskem nemá naprosto žádné negativní následky.

Reinhardt stráví ve vězení S.H.I.E.L.D.u dal­ších čtyřicet let, než je v roce 1989, nyní už jako starý muž, osvobozen Hydrou, která do S.H.I.E.L.D.u po­malu začíná prostupovat. Reinhardt naváže na své původní experimenty a znovu objeví onu záhadnou čínskou ženu, která však od jejich posledního setkání jakoby nezestárla o jediný den. Na ní začne provádět různé pokusy a operace, až z ní nakonec vyjme veškeré orgány a podaří se mu vstřebat její regenerační schopnosti. Reinhardt tak znovu nabude svého mládí, přijme nové jméno Daniel Whitehall a stane se jedním z vůdců nové Hydry pomalu bující uvnitř S.H.I.E.L.D.u.

Po pádu S.H.I.E.L.D.u se Whitehall snaží opět získat Obelisk, značně mu to však komplikuje nově utvořený S.H.I.E.L.D. ředitele Phila Coulsona. Whitehall ale nakonec obelisk získá od záhadného Calvina Zaby, který se s ním rozhodne spolupracovat. Zabo, Whitehall a Grant Ward poté cestují do Portorika, kde je ukryto mimozemské město, ve kterém má být Obelisk aktivován, střetnou se tu však s Coulsonovým týmem. Whitehall zjišťuje, že Zabo je manželem ženy, díky které znovu získal své mládí, a hodlá se mu pomstít za její utrpení. Zabovu touhu po pomstě však překazí Phil Coulson, který Whitehallovi vpálí kulku do hlavy.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Nevím proč, ale extrémně mě iritují ty jeho brejličky :(

9.2.2021 | 21:07:41

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama