Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Alya Fitz

Alya Fitz

Alya Fitz

Dcera Fitze a Simmons.

Sezóny 1
2020 - 2020

Základní informace

Během zkoumání cestování časem a plánování, jak porazit Chronicomy, se Fitz a Jemma rozhodli si trochu užít toho času pro sebe a mít Alyu, jež byla pojmenována po největší hvězdě v souhvězdí Hada. Ona byla důležitou součástí, na kterou Jemma musela zapomenout, aby se věnovala misi zachránit svět.

Sedmá série

Alya Fitz se narodila v letech 2019 až 2023 na S.H.I.E.L.D. lodi Zephyr One v hlubokém vesmíru. Její narození bylo výsledkem toho, že její rodiče, Fitz a Jemma, si dali několikaletou pauzu od stavby stroje času, který měl pomoci jejich S.H.I.E.L.D. kolegům v boji proti časové hrozbě starověké mimozemské rasy známé jako Chronicomové. Společně si tak vybudovali svůj vysněný život a měli malou Alyu. V roce 2023, kdy byla Alya malá holčička, se však Jemma začala cítit provinile za to, že opustila své přátele na Zemi. Začala panikařit, a tak spolu s Fitzem dokončili návrhy stroje času s pomocí Enocha.


Jakmile byli hotovi, včetně implantátu mysli potlačujícího paměť a LMD Chronicoma postaveného pro Coulsona, vložili nějaké polštáře a přikrývku do modulu pro Alyu a položili jí do postele, než pomocí svých návrhů cestovali zpět v čase do okamžiku, kdy opustili Zemi v Zephyru v roce 2019. Poté se setkali s agentkou Piper a Flintem. Ti měli chránit modul, ve kterém byl nejen Fitz, ale i schovaná Alya. Po uskutečnění plánu a záchraně světa se vrátili Fitz a Jemma zpět k modulu pro Alyu, o které ani Piper ani Flint nevěděli. Alya se opět setkala s Jemmou, i když pro ni to byla chvilička, zatímco pro Jemmu hodně dlouhá doba. Po roce si po „telefonátu“ s celým týmem Jemma a Fitz hrají s Alyou na zahradě.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Je extrémně roztomilá :)

9.2.2021 | 20:52:02
Milano33

Dcérka Fitz a Jemmy. :)

31.8.2020 | 23:49:09

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás