Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Alya Fitz

Alya Fitz

Dcera Fitze a Simmons.

Sezóny 1
2020 - 2020

Základní informace

Během zkoumání cestování časem a plánování, jak porazit Chronicomy, se Fitz a Jemma rozhodli si trochu užít toho času pro sebe a mít Alyu, jež byla pojmenována po největší hvězdě v souhvězdí Hada. Ona byla důležitou součástí, na kterou Jemma musela zapomenout, aby se věnovala misi zachránit svět.

Sedmá série

Alya Fitz se narodila v letech 2019 až 2023 na S.H.I.E.L.D. lodi Zephyr One v hlubokém vesmíru. Její narození bylo výsledkem toho, že její rodiče, Fitz a Jemma, si dali několikaletou pauzu od stavby stroje času, který měl pomoci jejich S.H.I.E.L.D. kolegům v boji proti časové hrozbě starověké mimozemské rasy známé jako Chronicomové. Společně si tak vybudovali svůj vysněný život a měli malou Alyu. V roce 2023, kdy byla Alya malá holčička, se však Jemma začala cítit provinile za to, že opustila své přátele na Zemi. Začala panikařit, a tak spolu s Fitzem dokončili návrhy stroje času s pomocí Enocha.

Jakmile byli hotovi, včetně implantátu mysli potlačujícího paměť a LMD Chronicoma postaveného pro Coulsona, vložili nějaké polštáře a přikrývku do modulu pro Alyu a položili jí do postele, než pomocí svých návrhů cestovali zpět v čase do okamžiku, kdy opustili Zemi v Zephyru v roce 2019. Poté se setkali s agentkou Piper a Flintem. Ti měli chránit modul, ve kterém byl nejen Fitz, ale i schovaná Alya. Po uskutečnění plánu a záchraně světa se vrátili Fitz a Jemma zpět k modulu pro Alyu, o které ani Piper ani Flint nevěděli. Alya se opět setkala s Jemmou, i když pro ni to byla chvilička, zatímco pro Jemmu hodně dlouhá doba. Po roce si po „telefonátu“ s celým týmem Jemma a Fitz hrají s Alyou na zahradě.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Je extrémně roztomilá :)

9.2.2021 | 20:52:02
Milano33

Dcérka Fitz a Jemmy. :)

31.8.2020 | 23:49:09

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama