Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Damon Keller

Damon Keller

Agent S.H.I.E.L.D.u a přítel Yo-Yo.

Sezóny 1
2019 - 2019

Základní informace

Damon Keller byl agent S.H.I.E.L.D.u, kterého naverbovala Melinda May, když se vedení ujal Mack Mackenzie.

Šestá série

Po té, co se Keller přidal k S.H.I.E.L.D.u, začal jeho románek s Yo-Yo Rodriguez, která se rozešla s Mackem kvůli jeho vysokému postavení v organizaci. Keller a Yo-Yo o jejich vztahu nikomu neřekli a oba ho tajili převážně kvůli Mackovi. Keller byl součástí týmu, který obklíčil muzeum, kde se měla objevit anomálie. Jejich akce dopadla neúspěšně, protože muzeum bylo zničeno, aby se na Zem mohl dostat Sarge se svým nákladním autem. V průběhu zemřel agent Fox, který byl Kellerův přítel a Damon si jeho smrt dával za vinu.

Přestože to Yo-Yo nechtěla, Keller nakonec Mackovi chtěl oznámit situaci ohledně jejich vztahu. Ten ho však nenechal domluvit, protože už o celé záležitosti věděl a naznačil mu, aby to tajili dál, protože vztah mezi agenty by mohl vše zkomplikovat. Po této konverzaci dostali s Yo-Yo a s Bensonem za úkol udělat autopsii člověka, který byl zabit Sargem. Při pitvě našli v těle oběti stvoření se jménem Shrike, které však nebylo mrtvé a v Kellerovi si našlo nového hostitele. Keller byl později zabit Yo-Yo, protože žádný způsob jak z těla dostat Shrike nefungoval a hrozilo, že Keller při transformaci zničí celou základnu.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Dobrý agent škoda, že umřel :(

9.2.2021 | 21:03:43

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama