Agents of S.H.I.E.L.D. Agentka 33

Agentka 33

Agentka 33

Dříve schopná agentka S.H.I.E.L.D.u, nyní poslušná loutka Hydry ovládaná Danielem Whitehallem, který se agentku 33 nebojí postavit do předních linií bitev ve jménu jeho zvrácených plánů. Jak dlouho ale v jeho područí agentka 33 setrvá?

Sezóny 1
2014 - 2015


Základní informace

Agentka 33, skutečným jménem Kara Palamas, byla jednou z předních operativců S.H.I.E.L.D.u. Po pádu této organizace se ji snažil kontaktovat Phil Coulson a naverbovat ji do své nově utvořené skupiny, bohužel se k ní však dříve dostala Hydra.

Daniel Whitehall, jeden z hlavních vůdců Hydry, s pomocí takzvané Faustovy metody Kaře vymyl mozek a dostal ji zcela pod svou kontrolu. Podařilo se mu tak proti S.H.I.E.L.D.u vy­užít jednu z jeho vlastních agentek. A to pro ředitele Coulsona určitě není dobrá zpráva.


Druhá série

Whitehall použil Karu hned v několika operacích proti S.H.I.E.L.D.u. Během jedné takové akce agentka 33 využila fotostatický závoj, díky kterému na sebe vzala podobu agentky May. Při konfrontaci se skutečnou May však tato maska přišla do kontaktu s elektrickým proudem a přiškvařila se jí na obličej, což Karu permanentně zanechalo se zdeformovanou tváří agenky May.

Když byl Daniel Whitehall zabit v Portoriku, Kara, jejímž naprogramováním byla naprostá poslušnost Whitehallovi, najednou ztratila smysl života. V tomto stavu se ji ujal Grant Ward, který v jejím životě do jisté míry zaplnil onu prázdnotu. Ward nejdřív nechal opravit Kařinu masku, která byla opět funkční, přestože její skutečná tvář byla stále zhyzděná. Pak Karu přivedl na cestu pomsty proti všem, kteří mohou za její utrpení.

Nejdřív unesli Whitehallova společníka Sunila Bakshiho a použili proti němu Faustovu metodu, čímž z něj udělali svého poskoka. Pak unesli agentku S.H.I.E.L.D.u Bob­bi Morse, která v rámci svého krytí v Hydře prozradila lokaci úkrytu agentky 33, díky čemuž ji Hydra mohla zajmout. Kara a Ward mučí Bobbi v opuštěné budově, do které ji přijdou zachránit agentka May a Lance Hunter. Aby Kara zmátla své protivníky, vezme na sebe podobu agentky May. V tomto přestrojení na ni však narazí Ward, který ji, v domnění, že se jedná o skutečnou May, chladnokrevně zastřelí.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
littlefool

Postava sama o sobě mi byla ukradená, ale jak jí Grant chladnokrevně zastřelil bylo boží :D

19.9.2016 | 16:43:41

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy