Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Lance Hunter

Lance Hunter

Lance Hunter

Britský žoldák, který se k týmu agenta Coulsona připojí přes svou šéfovou Isabelle Hartley, bývalou agentku S.H.I.E.L.D.u a Coulsonovu starou známou. Spíš než služba lidu ve jménu S.H.I.E.L.D.u ale Huntera zajímá hlavně tučný šek.

Sezóny 3
2014 - 2017

Základní informace

Lance Hunter dlouhá léta pracoval jako žoldák pod vedením bývalé agentky S.H.I.E.L.D.u I­sabelle Hartley. Když pak Izzy spojí síly s novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u Phi­lem Coulsonem v boji proti Hydře, Huntera jejich vzpomínání na staré časy nechává chladným a spíš ho zajímá pořádná odměna za jeho služby.

To se však změní, když Izzy zemře během akce a Hunter tak stojí před vážným rozhodnutím. Jít si po svých, nebo nadále pomáhat řediteli Coulsonovi, jak by si to ostatně přála Isabelle?


Druhá série

Hunter před tímto dilematem stojí nějakou dobu, obzvlášť když mu brigádní generál amerického letectva Glenn Talbot nabídne nemalou finanční odměnu za to, když mu Coulsona vydá. Samotný Coulson ale Hunterovi věří a dokonce říká, že se za něj někdo zaručil. Lance proto u jeho týmu zůstane, jen aby však záhy zjistil, že oním člověkem, co se za něj měl zaručit, byla jeho exmanželka Barbara Morse.

Přestože s jednotlivými členy Coulsonova týmu si Hunter začíná dobře rozumět, mezi ním a Bobbi to čím dál tím víc vře. I to se ale nakonec zlomí, když k sobě Bobbi a Hunter znovu najdou cestu, jen aby se od sebe v budoucnu mohli zase odloučit, jako už tolikrát v minulosti. Tento jejich rozchod je však o to horší, protože je podložený zradou Bobbi, která ve skutečnosti pracuje pro druhou frakci S.H.I.E.L.D.u pod vedením agenta Roberta Gonzalese, kterému na Coulsonův tým donášela.

Když ale Bobbi unesou Grant Ward a agentka 33 a vyhrožují jejím zabitím, Hunter hází všechno za hlavu a je odhodlaný Bobbi zachránit, což se mu nakonec také podaří. Vzejde tak z těchto těžkých okolností pro Huntera a Bobbi snad nový společný začátek?

Třetí série

Pátá série

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pikaia

Nejlepších a ten jeho hlas v originále.

3.1.2018 | 15:38:11
GanG

I will miss you.

19.8.2017 | 22:10:07
Zuzka21

Bola s ním fakt veľká sranda škoda že s Bobbi odišli chýbajú mi tam veľmi ale on je aj tak najlepší

24.2.2017 | 20:43:12
koukle

Doufám že se tam nějak vrátí.

20.9.2016 | 17:28:19
littlefool

Byla s ním sranda, škoda že už v seriálu není

19.9.2016 | 16:39:19
Clegy

Najoblubenejsia postava serialu ! :D

19.5.2016 | 3:54:08
Flyman91

Hustej borec

20.2.2016 | 14:44:28
TaLu

Líbí se mi vývoj postavy…dostává prostor a využívá ho dobře.

16.11.2015 | 22:20:46

Ukázka k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

10 věcí, které by se měly stát před koncem seriálu

S napětím očekáváme sedmou řadu seriálu, který původně vznikl, aby mohl Phila Coulsona, miláčka fanoušků, vrátit zpátky. Během následujících let se svým týmem objevil Inhumans, bojoval s Kree, cestoval časem, přežil v budoucnosti i cestoval do vesmíru vlastní lodí. Co nás ale ještě čeká?

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás