Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Enoch

Enoch

Enoch

Chronicomský antropolog z planety Chronyca-2.

Sezóny 4
2017 - 2020

Základní informace

Když jsme se s Enochem poprvé poznali, působil jako tajemný nepřítel, který má s lidstvem nějaké zlé plány. Nakonec však vyšlo najevo, že jde o dobrého mimozemského pozorovatele, jehož cílem je zachránit planetu Zemi před zničením. Brzy se s týmem S.H.I.E.L.D.u spřá­telil, obzvláště pak s agentem Fitzem, s nímž následně prožil velké dobrodružství ve vesmíru.

Čtvrtá a pátá série

Po souboji s AIDou se tým S.H.I.E.L.D.u plá­noval vzdát, přičemž chtěli poslední chvíli strávit společně u jídla v restauraci v Chicagu. Hrdinové ale nečekali, že budou uneseni Enochem, který je pošle do budoucnosti, přesněji do roku 2091. Hrdinové se tak ocitli v čase, kdy byla již Země zničena a jejich úkolem bylo zjistit, jak tomu zabránit.


Jediným, koho Enoch neposlal pryč, byl Fitz. Ten jej s pomocí Lance Huntera vystopoval a spolu s Enochem se nakonec v kryospánku taktéž přesunul do dystopické budoucnosti. Zde Enoch hrdinům asistoval v jejich návratu a hrdinsky se přitom obětoval, když své tělo použil jako napájecí zdroj. Agenti S.H.I.E.L.D.

Šestá série

Při záchraně Země naneštěstí zemřel agent Fitz, což členy týmu zlomilo. Několik z nich ale dostalo šílený nápad, kdy se vydali do vesmíru hledat Fitze, který byl právě zamrzlý a čekal na probuzení v budoucnosti. Změnou času však na sebe Fitz s ještě žijícím Enochem, přilákali pozornost Chronicomů, z nichž Enoch pocházel. Ti v lodi Kondeferace zničili jejich plavidlo a dvojice se musela začít skrývat.

Nakonec vyšlo najevo, že Enochova planeta byla zničena a Fitz měl pro Chronicomy vytvořit nový stroj času. Všechno ale nabralo úplně jiné obrátky, jelikož Enoch Fitzovi a Jemmě pomohl s útěkem a hrdinové se dostali do potyčky s Izel, která za zničení Chronicy-2 mohla. Když ale Izel porazili, museli se hrdinové vypořádat ještě s Chronicomskou invazí, která měla za úkol získat Zemi pod svou kontrolu. Enoch tedy přivedl k životu Coulsona a tým S.H.I.E.L.D.u ten­tokrát vyslal do minulosti.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

No proste Enoch, najlepší priateľ Fitza. :D

1.7.2020 | 23:27:05
Kothy

sympos :)

13.9.2019 | 1:53:01
CoRnDuCK

Nejlepší vedlejší postava. Snad dostane ještě prostor!

15.8.2019 | 19:29:33

Stav překladu

Epizoda S07E07: The Totally Excellent Adventures of Mack and the D

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira, @annePel, @laisobel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Trailer k sedmé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Tvůrci dali do poslední série Agentů S.H.I.E.L.D.u maximum

Agenti S.H.I.E.L.D.u jsou jediným Marvel seriálem, který to i přes nemalé šance na zrušení dotáhl až do konce. Poslední řady se tak dočkáme již příští rok a tvůrci ji samozřejmě nezapomněli patřičně vynachválit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás