Agents of S.H.I.E.L.D. Andrew Garner

Andrew Garner

Andrew Garner

Neurolog a forenzní psycholog specializující se na práci s nadanými jedinci ze záznamů. Andrew sice není agentem S.H.I.E.L.D.u, často s ním ale spolupracoval. Především tedy s jednou konkrétní agentkou…

Sezóny 2
2015 - 2016


Základní informace

Během jeho spolupráce s organizací S.H.I.E.L.D. se Andrew sblížil s agentkou Melindou May, se kterou se později i oženil. Po pár letech manželství se pár dokonce rozhodl založit rodinu, pak se však Melinda vydala na osudnou misi do Bahrajnu, po které už nikdy nebyla jako dřív.

Andrew nikdy pořádně nevěděl, co se s Melindou v Bahrajnu stalo. Cítil ale její stále se zhoršující psychický stav a izolaci, které vyústily až v jejich rozvod. Po dalších sedm let spolu Andrew a Melinda skoro nepromluvili.


Druhá série

Poté, co ředitel Coulson založil nový S.H.I.E.L.D., několikrát se sešel s Andrewem v rámci terapie jeho kompulzivního vyrývání mimozemských znaků na zdi. O těchto sezeních nikdo další nevěděl, a to dokonce ani agentka May. Když poté Skye získala své zvláštní schopnosti, May kontaktovala Andrewa, aby sepsal její psychologický posudek a pomohl jí se s nimi srovnat. A přestože May byla zpočátku stále odtažitá, postupem času k sobě s Andrewem začali mít opět blíž a blíž.

Po sepsání posudku, ve kterém doporučoval, aby Skye S.H.I.E.L.D. úplně opustila, Andrew na čas odešel. Během finálního střetnutí s Ťia-jing si však May uvědomila, že k Andrewovi stále něco cítí a opět s ním navázala kontakt. Po zažehnání krize se tak spolu oba vydali na zaslouženou dovolenou.

Třetí série

Dovolená Melindě a Andrewovi opravdu prospěla. Po návratu do USA dostal Andrew za úkol projít dokumenty Inhumans, které S.H.I.E.L.D. ukořistil v Ráji. Jedna z knih však v sobě měla ukrytý Terrigen a Andrew se proměnil v Inhumana známého jako Lash. Na rozdíl například od Rainy, Andrew se mohl měnit v Lashe a zpět. Jakožto Lash jej hnal neutuchající hlad a aby jej umírnil, musel zabíjet ostatní svého druhu.

Nikdo neměl ani podezření, že by Garner mohl být jejich nepřítelem. Nejhorší na tom bylo, že měl přístup do databáze S.H.I.E.L.D.u. Poté co byl napaden Wernerem von Struckerem z Hydry, padlo jeho tajemství v ohrožení. Mladý Werner byl však taktéž v nebezpečí, jelikož za neúspěch jej měla čekat smrt. Nakonec byl mučen a upadl do kómatu, což se Andrewovi náramně hodilo.

Pravda však byla nakonec odhalena a Garnera zajal S.H.I.E.L.D. Andrewa poté předali ATCU, kteří pracovali na léku, nikdo však nečekal, že v pozadí organizace se skrývá Hydra a Inhumans chtěli použít k jiným účelům. Z moci Hydry jej po nějaké době osvobodila Jemma, i když tím ohrozila všechny v okolí a způsobila tak smrt několika Inhumans.

Po měsíci se Garner S.H.I.E.L.D.u sám vydal. Chtěl strávit poslední chvíle „svého“ života s May, jelikož se měl zanedlouho proměnit v Lashe natrvalo. Poslední skutek, který Lash ve svém mizerném životě bylo, když zachránil Daisy z moci Hiva, prvního z Inhumans. Sám na místě položil svůj život, ale poskytl S.H.I.E.L.D.u vý­hodu v boji proti jejich dosud největšímu nepříteli.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

At the end he did the right thing.

20.8.2017 | 16:16:37

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy