Agents of S.H.I.E.L.D. Robert Gonzales

Robert Gonzales

Robert Gonzales

Oddaný agent, který hodlá celou organizaci poslat na transparentnější a z jeho úhlu pohledu i lepší cestu. V tom mu ale brání Phil Coulson a jeho agenti, kteří podle Gonzalese představují příčinu úpadku celého S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2015 - 2015


Základní informace

V den pádu S.H.I.E.L.D.u velel agent Gonzales letadlové lodi, na kterou útočili agenti Hydry. Gonzales dostal za úkol loď potopit, aby Hydra nezískala drahocenný náklad, který převážela. S pomocí agentů Macka Mackenzieho a Elizabeth Hartley se však Gonzales rozhodl tomuto rozkazu vzepřít a loď znovu dobýt, čímž se mu podařilo zachránit životy desítkám agentů, kteří by při potopení lodi jinak zahynuli.

Tato zkušenost Gonzalese donutila přehodnotit jeho postoj k S.H.I.E.L.D.u a z jeho trosek nestavět další organizaci postavenou na hierarchii a tajemstvích, nýbrž na transparentní společnosti s demokratickými kořeny. V cestě tohoto ideálu mu však stojí Phil Coulson, kterého Nick Fury jmenoval novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u.


Druhá série

Gonzales na Coulsonovu základnu nastrčí agenty Mackenzieho a Bobbi Morse, kteří ho informují o jeho akcích a shromažďují informace o základně. Tyto informace nakonec vyústí v úspěšné obsazení Coulsonovy základny Gonzalesovými lidmi, přestože samotnému řediteli se během útoku podaří uniknout.

Když se Coulson s Gonzalesem setkávají znovu, je to už za docela jiných podmínek. Poté, co utajený helitransportét Coulsona a Nicka Furyho zachránil tisíce životů během útoku Ultrona v Sokovii, musel Gonzales svůj postoj trochu přehodnotit. S Coulsonem proto přišli na nový návrh: Coulson sice bude ředitelem nyní sjednoceného S.H.I.E.L.D.u, zároveň se ale bude zodpovídat Gonzalesově demokratické radě.

První mise sjednoceného S.H.I.E.L.D.u se však pro Gonzalese stane osudnou, když se rozhodne setkat se s Ťia-jing, vůdkyní rodu nadlidských Inhumans, a sjednat s ní smír. Ťia-jing však o mír vůbec nestojí a místo toho Gonzalese zabije a poštve svůj lid proti S.H.I.E.L.D.u.

FOTO: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
GanG

Nakonec to nebyl bad guy.

18.8.2017 | 16:13:39
Spiker

Dobrý, ale nijak extra nevyčníval. Spíš je zajímavé to samotné angažmá známého herce.

22.5.2017 | 23:23:10

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy