Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Robert Gonzales

Robert Gonzales

Oddaný agent, který hodlá celou organizaci poslat na transparentnější a z jeho úhlu pohledu i lepší cestu. V tom mu ale brání Phil Coulson a jeho agenti, kteří podle Gonzalese představují příčinu úpadku celého S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2015 - 2015

Základní informace

V den pádu S.H.I.E.L.D.u velel agent Gonzales letadlové lodi, na kterou útočili agenti Hydry. Gonzales dostal za úkol loď potopit, aby Hydra nezískala drahocenný náklad, který převážela. S pomocí agentů Macka Mackenzieho a Elizabeth Hartley se však Gonzales rozhodl tomuto rozkazu vzepřít a loď znovu dobýt, čímž se mu podařilo zachránit životy desítkám agentů, kteří by při potopení lodi jinak zahynuli.

Tato zkušenost Gonzalese donutila přehodnotit jeho postoj k S.H.I.E.L.D.u a z jeho trosek nestavět další organizaci postavenou na hierarchii a tajemstvích, nýbrž na transparentní společnosti s demokratickými kořeny. V cestě tohoto ideálu mu však stojí Phil Coulson, kterého Nick Fury jmenoval novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u.

Druhá série

Gonzales na Coulsonovu základnu nastrčí agenty Mackenzieho a Bobbi Morse, kteří ho informují o jeho akcích a shromažďují informace o základně. Tyto informace nakonec vyústí v úspěšné obsazení Coulsonovy základny Gonzalesovými lidmi, přestože samotnému řediteli se během útoku podaří uniknout.

Když se Coulson s Gonzalesem setkávají znovu, je to už za docela jiných podmínek. Poté, co utajený helitransportét Coulsona a Nicka Furyho zachránil tisíce životů během útoku Ultrona v Sokovii, musel Gonzales svůj postoj trochu přehodnotit. S Coulsonem proto přišli na nový návrh: Coulson sice bude ředitelem nyní sjednoceného S.H.I.E.L.D.u, zároveň se ale bude zodpovídat Gonzalesově demokratické radě.

První mise sjednoceného S.H.I.E.L.D.u se však pro Gonzalese stane osudnou, když se rozhodne setkat se s Ťia-jing, vůdkyní rodu nadlidských Inhumans, a sjednat s ní smír. Ťia-jing však o mír vůbec nestojí a místo toho Gonzalese zabije a poštve svůj lid proti S.H.I.E.L.D.u.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Sympaťák…

10.2.2021 | 17:26:11
GanG

Nakonec to nebyl bad guy.

18.8.2017 | 16:13:39
Spiker

Dobrý, ale nijak extra nevyčníval. Spíš je zajímavé to samotné angažmá známého herce.

22.5.2017 | 23:23:10

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama