Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.) Robert Gonzales

Robert Gonzales

Robert Gonzales

Oddaný agent, který hodlá celou organizaci poslat na transparentnější a z jeho úhlu pohledu i lepší cestu. V tom mu ale brání Phil Coulson a jeho agenti, kteří podle Gonzalese představují příčinu úpadku celého S.H.I.E.L.D.u.

Sezóny 1
2015 - 2015

Základní informace

V den pádu S.H.I.E.L.D.u velel agent Gonzales letadlové lodi, na kterou útočili agenti Hydry. Gonzales dostal za úkol loď potopit, aby Hydra nezískala drahocenný náklad, který převážela. S pomocí agentů Macka Mackenzieho a Elizabeth Hartley se však Gonzales rozhodl tomuto rozkazu vzepřít a loď znovu dobýt, čímž se mu podařilo zachránit životy desítkám agentů, kteří by při potopení lodi jinak zahynuli.

Tato zkušenost Gonzalese donutila přehodnotit jeho postoj k S.H.I.E.L.D.u a z jeho trosek nestavět další organizaci postavenou na hierarchii a tajemstvích, nýbrž na transparentní společnosti s demokratickými kořeny. V cestě tohoto ideálu mu však stojí Phil Coulson, kterého Nick Fury jmenoval novým ředitelem S.H.I.E.L.D.u.


Druhá série

Gonzales na Coulsonovu základnu nastrčí agenty Mackenzieho a Bobbi Morse, kteří ho informují o jeho akcích a shromažďují informace o základně. Tyto informace nakonec vyústí v úspěšné obsazení Coulsonovy základny Gonzalesovými lidmi, přestože samotnému řediteli se během útoku podaří uniknout.

Když se Coulson s Gonzalesem setkávají znovu, je to už za docela jiných podmínek. Poté, co utajený helitransportét Coulsona a Nicka Furyho zachránil tisíce životů během útoku Ultrona v Sokovii, musel Gonzales svůj postoj trochu přehodnotit. S Coulsonem proto přišli na nový návrh: Coulson sice bude ředitelem nyní sjednoceného S.H.I.E.L.D.u, zároveň se ale bude zodpovídat Gonzalesově demokratické radě.

První mise sjednoceného S.H.I.E.L.D.u se však pro Gonzalese stane osudnou, když se rozhodne setkat se s Ťia-jing, vůdkyní rodu nadlidských Inhumans, a sjednat s ní smír. Ťia-jing však o mír vůbec nestojí a místo toho Gonzalese zabije a poštve svůj lid proti S.H.I.E.L.D.u.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Sympaťák…

10.2.2021 | 17:26:11
GanG

Nakonec to nebyl bad guy.

18.8.2017 | 16:13:39
Spiker

Dobrý, ale nijak extra nevyčníval. Spíš je zajímavé to samotné angažmá známého herce.

22.5.2017 | 23:23:10

Stav překladu

Epizoda S07E13: What We’re Fighting For

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @annePel, @laisobel, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Agents of S.H.I.E.L.D.

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás