Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Luke

Luke

Chronicomský lovec jehož úkolem bylo narušit časovou osu a připravit Zemi na invazi.

Sezóny 1
2020 - 2020

Základní informace

Luke byl jedním z Chronicomských lovců, který byl vyslán do minulosti, aby ulovil S.H.I.E.L.D. a připravil Zemi pro invazi vlastního lidu. V roce 1931 ukradl obličej kapitánu Newyorské policie Williamu Doleovi, s níž poté procházel i další časová období.

Sedmá série

Když Chronicomové plánovali předělat Zemi na Chronycu-3, potřebovali se nejprve připravit. Luke byl dán do vedení týmu, jenž byl vyslán do minulosti a měl zabránit vzniku S.H.I.E.L.D.u. V roce 1931, což byla jejich první zastávka, tak ukradl obličej místnímu policejnímu kapitánovi Williamu Doleovi, s nímž mohl bez povšimnutí procházet po okolí. Jeho prvním cílem byl Freddy Malick, budoucí vůdce Hydry, který měl předat jednu ze složek určenou k tvorbě séra supervojáka. Zde úspěšný nebyl, a proto se vydal do padesátých let. Zde byl jejich cílem Projekt Helius, ale i v jeho narušení mu S.H.I.E.L.D. zabránil.

Touto dobou také varoval Coulsona, že pokud se jim bude plést do cesty, čeká je něco mnohem horšího. A to dodržel. Luke tedy uzavřel dohodu s Freddym, jehož měl původně zabít a pomohl tak Hydře ve vzestupu. V sedmdesátých letech tak již byl hotov Projekt Insight a Freddy byl ve vedení S.H.I.E.L.D.u. I tyto problémy ale hrdinové z budoucnosti vyřešili a Luke zde byl nakonec zničen Rickem Stonerem, největším agentem té doby.

FOTO: ABC

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Nevim proč, ale připomíná mi někoho z hydry z doby Red skulla :D

10.2.2021 | 17:06:42

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama