A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných náhod)
88/100 - 78×

A Series of Unfortunate Events(Řada nešťastných náhod)

Tři osiřelé děti Violet, Klaus a Sunny se vydávají na životní cestu, aby odhalily smrt svých rodičů. Na své cestě čelí zkouškám a dalším všemožným nástrahám.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Rodinný
hrají
Neil Patrick Harris (hrabě Olaf), Malina Weissman (Violet Baudelaire), Louis Hynes (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Sunny Baudelaire), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Todd Freeman (Pan Poe), Usman Ally (Fernald), Matty Cardarople (Podivný tvor), Joyce Robbins (Flo), Jacqueline Robbins (Tocuna), John DeSantis (Plešatý muž)

Lemony Snicket

Lemony Snicket

Vypravěč příběhu dětí Baudelairových.

Sezóny 3
2017 - 2019

Lemony je nepřímou hlavní postavou seriálu, vystupuje zde totiž jako vypravěč, který nás provází příběhem dětí Baudelairových.

Celou dobu se nás snaží od jejich strašlivého příběhu odradit a stále nám vyzrazuje, co se v nadcházejících momentech stane. I když nevíme, jak daleko v budoucnosti Lemony Snicket příběh vypráví, je pravděpodobné, že znal Baudelairovic rodiče.

Na konci Ohavné pily je nám na Prufockově akademii ukázána stará fotografie, na které je Lemony s Olafem, jenž má nejspíš co do činění se smrtí jeho milované Beatrice, kterou ve svém vyprávění několikrát zmiňuje.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Můj favorit. :)

6.8.2018 | 19:22:42

Stav překladu

Epizoda S03E07: The End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Byzon

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama