A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných náhod)
88/100 - 77×

A Series of Unfortunate Events(Řada nešťastných náhod)

Tři osiřelé děti Violet, Klaus a Sunny se vydávají na životní cestu, aby odhalily smrt svých rodičů. Na své cestě čelí zkouškám a dalším všemožným nástrahám.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Rodinný
hrají
Neil Patrick Harris (hrabě Olaf), Malina Weissman (Violet Baudelaire), Louis Hynes (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Sunny Baudelaire), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Todd Freeman (Pan Poe), Usman Ally (Fernald), Matty Cardarople (Podivný tvor), Joyce Robbins (Flo), Jacqueline Robbins (Tocuna), John DeSantis (Plešatý muž)

Violet Baudelaire

Violet Baudelaire

Nejstarší z dětí Baudelairových.

Sezóny 2
2017 - 2018

Jako nejstarší z dětí dává Violet pozor na své mladší sourozence, Klause a Sunny, jak kdysi slíbila rodičům. Když se děti ocitnou v nouzi, sváže si vlasy stužkou a vždy vymyslí geniální řešení. Společně se svými sourozenci se snaží zjistit, co přesně se stalo jejich rodičům.

Poté, co Violet a její sourozenci zkazí Olafovi jeho divadelní hru a dostanou se z jeho péče, je pan Poe vozí k dalším opatrovníkům, nejprve ke strýčkovi Montymu, pak k tetě Josephine, oba však zemřou Olafovou rukou. Děti končí ve Šťastné pile, kde je majitel nutí k tvrdé práci. Navíc jim jde po krku Olaf a jeho bývalá přítelkyně, doktorka Orwellová, která zhypnotizuje Klause. Violet nakonec prolomí jeho i hypnózu ostatním zaměstnanců, doktorka Orwellová spadne do pece a Olaf raději opět prchá. Před odchodem se ještě dozví, že jejich rodiče kdysi zachránili obyvatelstvo Mizerova před strašlivým požárem. Violet, Klaus a Sunny jsou poté panem Poem odvezeni na akademii.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: The End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Byzon

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama