A Series of Unfortunate Events (Řada nešťastných náhod)
88/100 - 78×

A Series of Unfortunate Events(Řada nešťastných náhod)

Tři osiřelé děti Violet, Klaus a Sunny se vydávají na životní cestu, aby odhalily smrt svých rodičů. Na své cestě čelí zkouškám a dalším všemožným nástrahám.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Rodinný
hrají
Neil Patrick Harris (hrabě Olaf), Malina Weissman (Violet Baudelaire), Louis Hynes (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Sunny Baudelaire), Patrick Warburton (Lemony Snicket), Todd Freeman (Pan Poe), Usman Ally (Fernald), Matty Cardarople (Podivný tvor), Joyce Robbins (Flo), Jacqueline Robbins (Tocuna), John DeSantis (Plešatý muž)

hrabě Olaf

hrabě Olaf

Známý herec, který se snaží získat dědictví sirotků Baudelairových.

Sezóny 3
2017 - 2019

Hrabě Olaf je „profesionální“ herec a zločinec, který se svými kumpány snaží získat rodinné dědictví sirotků Baudelaireových, jejichž rodiče zahynuli při požáru jejich domu. Na levém kotníku má tetování ve tvaru oka.I když je výborným mistrem převleků, Baudelairovi jej okamžitě prokouknou.

Olaf a jeho převleky:

The Bad Beginning

  • Anoleus Sästřich

Olaf se zbaví sekretářky pana Poea, aby lstí, jako poradce Anoleus Sästřich, získal sirotky Baudelairových do svého opatrovnictví.

  • Hrabě Olaf

Se svými kumpány vytvoří divadelní hru, ve které si má obrazně i doslova vzít Violet Baudelaire. Bohatství dětí však nezíská, neboť je Violetin podpis manželské smlouvy levou rukou neplatný. Po odhalení a selhání prchá.

The Reptile Room

  • Stephano

Hrabě Olaf zabije asistenta doktora Montgomeryho, nového opatrovníka dětí, a na scénu vstupuje jako jeho náhrada, Stephano. Stephanův pokus dostat Montgomeryho v kině sice selže, ale doktor Montgomery umírá ještě tu noc na uštknutí jedovatým hadem. Stephano chce děti odvést, ale v tom přijíždí pan Poe. Za pomoci dětí je Stephano odhalen a znovu prchá. Na lodi jej sice dostihne Jacquelyn, sekretářka pana Poe a členka tajné organizace, ale lstí před ní prchne. Jacquelyn naštěstí získá zpátky část kukátka, kterou vzal Olaf Klausovi.

The Wide Window

  • Kapitán Sham

Olaf, tentokrát v přestrojení za kapitána Shama, se seznámí s Baudelaireovic tetou Josephine a donutí jí napsat závěť, ve které dává děti do jeho opatrovnictví. Zatímco vyřizuje s Poem papírování, děti najdou tetu Josephine. Sham je poté na jezeře zachrání před hladovými pijavicemi, ale tetu Josephine jim vzápětí hodí zpátky. Nakonec jej před Poem odhalí Sunny, když mu rozkouše jeho falešnou dřevěnou nohu.

The Miserable Mill

  • Shirley

Hrabě Olaf se spolčí se svou bývalou přítelkyní doktorkou Orwellovou a v přestrojení za její novou sekretářku Shirley se snaží získat Baudelaireovy, jenž v současnosti pracují v Šťastné pile. Majitel je ochotný se jich vzdát, když způsobí smrtelnou nehodu. Pomoci zhypnotizovaného Klause se chtějí zbavit spolumajitele pily Charlese, ale Violet je zastaví. Doktorka Orwellová spadne do pece a Olaf se svým společníkem raději prchá.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Liss93

Po shlédnutí poslední série je vám ho líto. Zabili mu otce, žena kterou milovala ho opustila a měla dítě s někým jiným. A bůhví jak to bylo se zapálením domu.

26.1.2019 | 17:58:08
ElisTheDalek

Výborný herec a postava.

11.4.2018 | 19:45:57
komcus

Skvělý Olaf.

čestný člen redakce
26.3.2018 | 12:24:29

Stav překladu

Epizoda S03E07: The End

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Byzon

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit.

Reklama

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama