Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Jeff Bingham

Jeff Bingham
Sezóny 7
2007 - 2013

Jeff, Audreyin manžel, šetřílek, kolenovrt, pasivně-aktivní sportovec, pivař, srandista. Takhle by se dal stručně charakterizovat. Cokoliv v životě udělá, to si ihned přepočítává do dolarů, což vždycky vytáčí Audrey. A jak by taky nepřepočítával, když celý život pracuje s financemi. Jeho šetřilství však někdy nezná hranic a on pokaždé jen vyvrací oči, když si Audrey pořídí něco na sebe. Má rád večerní pohodu u televize s pivem v ruce, rock'n'roll a s chutí z Russella vytahuje detaily z jeho sexuálního života. Nesnáší jakýkoliv kulturní a společenský život. Pokud ho chcete naštvat, odpojte mu kabelovku a uspořádejte na tu počest večírek.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Nejlepší a ten jeho hlas :-D

redaktor
29.7.2016 | 7:45:05
Jáchym Pochop

Úžasně vtipná postava.

10.8.2015 | 20:23:05

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama