Oliver Hudson

Oliver Hudson

Celé jméno: Oliver Rutledge Hudson
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Rules of Engagement, Nashville, Scream Queens

Datum narození: 7.9.1976 (41 let)

Oliver se narodil v Los Angeles do hvězdné rodiny. Jeho matka je veleslavná herečka Goldie Hawn a otec známý hudebník Bill Hudson, od malička taky následuje kroky své sestry – herečky Kate Hudson.

Původně se nechtěl stát hercem či bavičem, započal svou kariéru jako asistent produkce u filmu Den otců (Father's Day) a Spiknutí (Conspiracy Theory). Poté se zapsal na University of Southern California, kde natočil krátký film. Hned poté se stal hercem.


Stejně jako jeho seriálová snoubenka Bianca Kajlich, i on si zahrál v Dawsonově světě (Dawson's Creek), poté v The Mountain a My Guide to Becoming a Rock Star. Mezi jeho filmy se čítají Burani ve městě (The Out-of-towners), Going Greek, horor Krutá rasa (The Breed) a další krvák Černé Vánoce (The Black Christmas).

Momentálně žije ve svém rodném Los Angeles s manželkou Erinn. Je zapáleným hráčem pokeru, vyzná se v lodích, surfování a rybaření, rád hraje hokej a basketbal.


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.