Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Adam Rhodes

Adam Rhodes
Sezóny 7
2007 - 2013

Adam je Jennifeřin snoubenec. Zakládá si na svém vzhledu a těle, což občas vyvolává vtipné komentáře ze strany Jeffa a Russella, jestli náhodou není gay. Pracuje ve stejné firmě s Russellem, je však mnohem zodpovědnějším pracovníkem než jeho kamarád. Je fanouškem sexu kdykoliv a kdekoliv, videoher a Jennifer, kterou miluje nade všechno. Na svůj věk je však stále ještě mladým patnáctiletým klukem, který je pro každou špatnost. Jeho mírná infantilnost způsobuje, že si nechá od Jeffa Russella nakecat každou pitomost, která těm dvěma přijde na mysl jen proto, aby si z něho mohli vystřelit.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama