Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Russell Dunbar

Russell Dunbar
Sezóny 7
2007 - 2013

Russell pracuje společně s Adamem v jedné firmě, odkud se také ti dva znají. Nedovolí jen tak každému vstoupit do jeho soukromí, pokud ale nejde o nějakou sexy kočku, se kterou by mohl sdílet lůžko. Sex je totiž to jediné, čím se absolutně netají a užívá si, když může Jeffovi a Adamovi povyprávět události včerejších nocí. Na svůj věk vypadá velice mladě, z čeho si však všichni utahují, je jeho výška (chcete-li, spíše nížka). Audrey ho prakticky nemůže snést a neustále se špičkují. Russell opovrhuje vztahy a je exemplárním průkopníkem zážitků na jednu noc, aby se druhý den mohl dostat pod sukni jiné paničce.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Super

redaktor
29.7.2016 | 7:45:24

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama