Parminder Nagra

Parminder Nagra

Celé jméno: Parminder Kaur Nagra
Místo narození: Leicester, Velká Británie
Známé projekty: Pohotovost, Alcatraz, The Blacklist, Agents of S.H.I.E.L.D.

Datum narození: 5.10.1975 (42 let)

Parminder se narodila do rodiny přistěhovalců z indického Paňdžábu. O herectví se začala zajímat již během studia na střední škole. Po vystudování střední školy se rozhodla odstěhovat do Londýna a namísto studia na univerzitě začala rovnou chodit na konkurzy na divadelní i televizní role. V roce 1994 dostala svou první velkou roli – zahrála si Šípkovou Růženku v Theatre Royal Stratford East. I přestože neměla žádné herecké vzdělání, podepsala smlouvu s agentem a v roce 1996 dostala svou první televizní roli v britském seriálu Casualty.

Po několika menších rolích se v roce 2003 dočkala obsazení do jedné z hlavních rolí v seriálu Pohotovost, kde účinkovala celkem šest let. V roce 2012 získala roli v seriálu Alcatraz a v následujících letech se objevila i v seriálech Psych, The Blacklist, Agents of S.H.I.E.L.D. a Fortitude.


Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.