Peter Scanavino

Peter Scanavino

Celé jméno: Peter Scanavino
Místo narození: Denver, Colorado, USA
Známé projekty: Law & Order: Special Victims Unit

Datum narození: 29.2.1980 (43 let)

Peter Scanavino je americký herec. Od roku 2005 měl malé role ve filmech a televizi, včetně Deception (2008), The Good Wife a The Blacklist. V roce 2005 hostoval v Law & Order: Criminal Intent a v roce 2009 v Law & Order. V roce 2010 se rozhodl herectví chvíli odložit a začal se více věnovat svému zájmu ve vaření. Udělal si certifikát kulinářského umění na Francouzském kulinářském institutu v NEW Yorku a začal pracovat ve vyhlášené kuchyni restaurace Blue Hill v Greenvich Village. V roce 2013 měl další hostující roli v dlouhoběžícím seriálu Law & Order: Special Victims Unit. Stejný rok si zahrál v nezávislé romantické komedii Mutual Friends.

V roce 2014 se přidal v šestnácté řadě k Law & Order: Special Victims Unit jako Dominick Carisi ml., nový detektiv jednotky. Původně měl být opakující postava, ale od pátého dílu byl povýšen na hlavní postavy a od té doby v seriálu hraje.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Law & Order: Special Victims Unit Dominick 'Sunny' Carisi jr. 2014 2023 9

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů