Sarah Baker

Sarah Baker

Celé jméno: Sarah Baker
Místo narození: Washington, D.C., USA
Známé projekty: Young Sheldon, The Kominsky MethodLouie

Datum narození: 9.9.1990 (33 let)

Sarah Baker je americká herečka a komička, která se narodila v hlavním městě Spojených států amerických. Navštěvovala střední školu Roberta E. Leeho ve Springfieldu ve Virginii a vystudovala divadlo a angličtinu na univerzitě Jamese Madisona. Poté se odstěhovala do Atlanty v Georgii, kde jako herečka pomáhala vytvořit improvizační divadelní skupinu Whole World Improv Theatre.

Později se přestěhovala do Los Angeles a pokračovala ve zdokonalování svých improvizačních schopností. V roce 2012 se objevila v komedii The Campaign jako Mitzi Hugginsovová a v roce 2014 ztvárnila Becky ve filmu Tammy. Kromě toho se objevila v dramatu The Good Lie a komedii Rock the Kasbah. Navíc se objevila ve filmech jako Mascots, The Meddler, The Last Word, Speech & Debate, Life of the Part a A Simple Favor.

Mimo to si zahrála i v několika televizních seriálech, patří mezi i Go On, Big Little Lies, Louie, A to Z, Bob's Burgers, Bones, Brooklyn Nine-Nine, The Crazy Ones, Ghosted, Graves, Great News, In the Motherhood, Kath & Kim, Key & Peele, Mike & Molly, Modern Family, The Kominsky Method, New Girl či The Office nebo Young Sheldon.

Foto: CBS


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Young Sheldon Sheryl Hutchinsová 2017 2022 5

Filtr seriálů