Seth Gabel

Seth Gabel

Celé jméno: Seth Cosentino
Místo narození: Hollywood, Florida, USA
Známé projekty: Fridge, ArrowSalem

Datum narození: 3.10.1981 (36 let)

Seth se narodil roku 1981 na Floridě do židovské rodiny. Zde vystudoval vysokou školu a poté zamířil studovat do New Yorku, kde poznal svou budoucí manželku Bryce Dallas Howard.

Herectví se věnuje od roku 2000. Upozornil na sebe svou rolí Adriana Mooreho v seriálu Plastická chirurgie s. r. o. a účastí ve filmu Šifra mistra Leonarda, který režíroval Sethův tchán Ron Howard. Seth se poté začal věnovat hlavně seriálům, jehož nejvýznamnější počin byl v seriálu Dirty Sexy Money, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí.


Další úspěšnou roli si zahrál v seriálu Tara a její svět a hlavní roli si střihnul v seriálu Hranice nemožného. Po tomto úspěchu se začal opět věnovat filmům, když si zahrál menší role ve filmech Jonah Hex a Noc je ještě mladá. Roku 2012 mu byla nabídnuta role v seriálu Arrow, kde si zahrál padoucha Hraběte.

Roku 2006 se oženil s herečkou Bryce Dallas Howard, se kterou má dvě děti: syna Theodora Howarda-Gabela a dceru Beatrici Howard-Gabel.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.