Salem
78/100 - 143×

Salem

První seriál stanice WGN America se odehrává v 17. století ve městě Salem, kde právě probíhají nechvalně známé čarodějnické procesy. Pojďme společně v tomto seriálu odhalit pravdu ohledně dění v Salemu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | WGN America | 45 minut
žánr
Akční, Historický, Mysteriózní
hrají
Ashley Madekwe (Tituba), Seth Gabel (Cotton Mather), Tamzin Merchant (Anne Hale), Xander Berkeley (John Hale), Stephen Lang (Increase Mather), Iddo Goldberg (Izák Walton), Samuel Roukin (Sentinel), Lucy Lawless (Ingrid Von Marburg)

Cotton Mather

Cotton Mather

Salemský lovec čarodějnic.

Sezóny 3
2014 - 2017

Poháněn posedlostí a touhou. Cotton Mather je místní vzdělaný aristokrat, kteří jsou příznivci honů na čarodějnice. Odborník co se čarodějnictví a zloby týče. Cotton je autorem prvního amerického bestselleru zvaného Záblesky neviditelného světa. I když je známým lovcem čarodějnic, žije ve stínu svého otce a sní o vykročení z těchto stínů. Cotton žije v rozporu, ač je bohatým věřícím, který dodržuje zákon, má v sobě i své démony a bojí se, že by mohli být vymítáni.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

První série nic moc 80 %, druhá a třetí paráda 100 %

5.4.2019 | 17:23:05
Kothy

Nese tezkou vinu…

23.7.2014 | 22:47:28

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama