Skyler Samuels

Skyler Samuels

Celé jméno: Skyler Rose Samuels
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: The Nine Lives of Chloe King, The Duff, Scream Queens, The Gifted

Datum narození: 14.4.1994 (28 let)

Skyler Samuels se narodila 14. dubna 1994 v Los Angeles v Kalifornii. Je dcerou Kathy, producentky pro seriály, které nejsou podle knih, a Scotta, amerického maršála. Má tři bratry, Codyho, Harrisona a Jacka, a jednu sestru Heather. Dříve studovala marketing a duševní vlastnictví na Standfordské univerzitě. Studia si odložila, když začala natáčet seriál Scream Queens a poté se v lednu 2016 vrátila a dokončila studia v červnu téhož roku. Na univerzitě byla členkou sesterstva Kappa Alpha Theta.

Skyler hrála vracející se postavu Gertrudu „Gigi“ Hollingsworth ve Wizards of Waverly Place na stanici Disney Channel po boku Seleny Gomez a také hrála dětskou celebritu Ashley Blake v seriálu Drake and Josh. Poté se objevila ve filmech Stepfather v roce 2009 a //Fury Vengeance v roce 2010. Zazářila i ve dvou seriálech, které byly po prvních sériích zrušili, jedná se o seriály The Gates na stanici ABC, kde hrála postavu jménem Andy Bates, a The Nine Lives of Chloe King, ve kterém si zahrála hlavní postavu Chloe.


Seriál American Horror Story byl v roce 2014 její zastávkou na 3 epizody za postavu Bonnie Lipton v jejich čtvrté sérii. O rok později byla ve filmu The Duff a v první sérii seriálu Scream Queens, kde byla mezi herci jako Lea Michele, Emma Roberts, Abigail Breslin nebo třeba Nicka Jonase. Nyní hraje trojroli trojčat Esme, Phoebe a Sophie na stanici FOX v seriálu The Gifted.

Foto: Instagram Skyler Samuels


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Gifted Sestry Frostovy 2017 2019 2

Filtr seriálů