The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 76×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Sestry Frostovy

Sestry Frostovy

Esme, Phoebe a Sophie Frostovy jsou trojčata s telepatickými schopnostmi.

Sezóny 2
2017 - 2019

O těchto trojčatech není moc známo. Sophie a Phoebe byly jeden čas uvězněny Sentinel Services, zatímco pomáhali své sestře Esme. Esme proto naplánovala útěk z vězení tím, že využila Mutant Underground, aby je osvobodila. Nyní jsou členkami Hellfire Club, který je pod společností Inner Circle. Esme, nejenže využila Mutant Underground pro osvobození svých sester, ale také nalákala několik mutantů, aby se přidali do řad Hellfire Club.

Sophie, Phoebe a Esme mají schopnost telepatie a empatie. Jejich schopnosti jsou nejsilnější, pokud jsou si v blízkosti. Dále jsou schopny ovládat mysl ostatních a tím například přivodit bolest.Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Schevchen

Aj vďaka tejto krásnej trojici som to vydržal pozerať do konca.

28.7.2019 | 11:32:21
mar.st

Esme je nejsympatičtější

14.11.2018 | 20:29:59
Lex Luthor

Sexy trojčata

8.11.2018 | 18:01:00
Kothy

Slusne mrsky :)

1.10.2018 | 12:07:33

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama