The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 77×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Marcos Diaz / Eclipse

Marcos Diaz / Eclipse

Marcos je mutant, který umí manipulovat s fotony a je vůdcem Mutant Underground.

Sezóny 2
2017 - 2019

Marcos, přezdívkou Eclipse, je vůdcem Mutant Underground a bývalý přítel a otec dítěte mutantky Lorny. Umí být poměrně vznětlivý, netrpělivý a nedůvěřuje cizím lidem. Pokud jde ale o jeho přátele, je k nim absolutně loajální a udělal by cokoliv, aby je ochránil.

Po tom, co se u něj poprvé projevily schopnosti, ho jeho rodina vyhnala z domova, a tak Marcus utekl do Spojených států. Tam se v mladém věku zapletl s kartelem a živil se pašováním drog přes hranice. Později však potkal Lornu, do které se zamiloval, a přehodnotil všechna svá rozhodnutí. Místo pašování drog začal pomáhat mutantům najít bezpečný průchod do Mexika a začít jim nový a bezpečnější život.

Eclipse dokáže absorbovat a manipulovat s fotony světla, tepla a energie. Díky jeho schopnostem umí využít solární záření k posílení jeho fyzické síly a také k vytvoření světelných paprsků, které jsou dostatečně silné na to, aby prořízly kus břidlice.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Sluníčkář. (:D)

Jediný dvě věci co mě týhle postavě serou jsou jednak její schopnosti, který mi přijdou celkem trapný … ale halt všichni mutanti nemůžou bejt überborci … a jednak to, že kdykoli je mu něco nedoporučeno, nebo přímo zakázáno, tak jde a udělá to. Divim se, že někoho takhle problémovýho nechávaj v řetězu velení tak vysoko. :D

27.9.2018 | 9:24:22
Ellyse

Hrozně otravnej

6.12.2017 | 13:36:39
mar.st

Sympaťák

13.10.2017 | 17:26:49
Kothy

vudce

4.10.2017 | 22:27:16

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama