The Gifted (X-Men: Nová generace) Marcos Diaz / Eclipse

Marcos Diaz / Eclipse

Marcos Diaz / Eclipse

Marcos je mutant, který umí manipulovat s fotony a je vůdcem Mutant Underground.

Sezóny 2
2017 -

Marcos, přezdívkou Eclipse, je vůdcem Mutant Underground a bývalý přítel a otec dítěte mutantky Lorny. Umí být poměrně vznětlivý, netrpělivý a nedůvěřuje cizím lidem. Pokud jde ale o jeho přátele, je k nim absolutně loajální a udělal by cokoliv, aby je ochránil.

Po tom, co se u něj poprvé projevily schopnosti, ho jeho rodina vyhnala z domova, a tak Marcus utekl do Spojených států. Tam se v mladém věku zapletl s kartelem a živil se pašováním drog přes hranice. Později však potkal Lornu, do které se zamiloval, a přehodnotil všechna svá rozhodnutí. Místo pašování drog začal pomáhat mutantům najít bezpečný průchod do Mexika a začít jim nový a bezpečnější život.


Eclipse dokáže absorbovat a manipulovat s fotony světla, tepla a energie. Díky jeho schopnostem umí využít solární záření k posílení jeho fyzické síly a také k vytvoření světelných paprsků, které jsou dostatečně silné na to, aby prořízly kus břidlice.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Sluníčkář. (:D)

Jediný dvě věci co mě týhle postavě serou jsou jednak její schopnosti, který mi přijdou celkem trapný … ale halt všichni mutanti nemůžou bejt überborci … a jednak to, že kdykoli je mu něco nedoporučeno, nebo přímo zakázáno, tak jde a udělá to. Divim se, že někoho takhle problémovýho nechávaj v řetězu velení tak vysoko. :D

27.9.2018 | 9:24:22
Ellyse

Hrozně otravnej

6.12.2017 | 13:36:39
mar.st

Sympaťák

redaktor
13.10.2017 | 17:26:49
Kothy

vudce

4.10.2017 | 22:27:16

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie