The Gifted (X-Men: Nová generace) Jace Turner

Jace Turner

Jace Turner

Jace Turner je bývalým agentem Sentinel Services.

Sezóny 2
2017 - 2019

Jace pracoval původně jako policista, ale poté, co mu zemřela dcera při nehodě způsobené mutantem, se přidal k Sentinel Services v zatýkaní mutantů. Přestože původně nerad bral mutanty od jejich rodin, potom, co mu Dreamer omylem pozměnila vzpomínky a on tak zapomněl na smrt své dcery, přešel k radikálnějšímu přístupu a to k úplnému vyhlazení mutantů. Jeho misí bylo najít a zastavit Mutant Underground, nikdy se mu to však nepovedlo a poté, co Lorna Dane, mutantka, která mu utekla, zabila senátora Monteze, dal výpověď a odešel ze Sentinel Services.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ta_co_ma_rada_queen

To je snad jediná postava, kterou jsem prostě nemohla vystát. Neskutečně mi tam vadil. Nu co, i takovéhle postavy musí být.

8.8.2020 | 13:25:33
Auroris

Co k němu říct? Mě osobně neskutečně vadila v seriálu i jeho pouhá existence. Skoro mi přišlo, že se z něj tvůrci snažili udělat politováníhodného ubožáka a holt se někde stala chyba, protože minimálně mně to přišla jako neskutečně nesympatická postava ihned od začátku. Na druhou stranu uznávám, že některé scény měl opravdu dobré a jeho minulost mi přišla přinejmenším zajímavá, ale tím, jak všude omýlal, že mu mutanti zabili rodinu se mi i jeho minulost poněkud zprotivila, jak to bylo zmiňované, nebo na to nějakým způsobem poukázané pomalu v každém druhém díle.

9.8.2019 | 20:19:46
LeneWillhill

Už z něho udělali úplného debila. Celkem škoda…

4.11.2018 | 20:50:06
Kothy

Nema to lehke…

1.10.2018 | 12:10:21
mar.st

Ve druhé epizodě už měl nějaké lepší scény :)

redaktor
13.10.2017 | 17:28:55

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie