The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 76×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Sage

Sage

Sage je bývalá členka Mutant Underground a mutantka s nadlidskou inteligencí.

Sezóny 2
2017 - 2019

Sage bývala členkou Muntant Undreground než se přidala na stranu Inner Circle po té, co zastavili Trusk Industries a jejich projekt Hound. Mutant Underground to nedokázalo a tak to Sage brala jako způsob k přežití.

Sage má nadlidskou inteligenci. Její mozek funguje podobně jako počítač, dovolí jí ukládat velké množství dat a analyzovat situace do takové míry, kdy je schopna určit procento úspěšnosti nějaké mise.

Hayley Lovitt jako Sage. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

symposka

3.2.2019 | 22:28:12

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama