The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 76×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Shatter

Shatter

Shatter byl členem Mutant Underground a mutant se zkrystalizova­nou kůží.

Sezóny 2
2017 - 2018

Shatter byl přirozený vůdce. Kdykoliv bylo třeba, ujmul se vedení ve snaze zajistit bezpečí všech mutantů, které měl na starosti. Kvůli jeho vzhledu nebylo možné, aby ho lidé na veřejnosti nepoznali, proto se velkou část svého života schovával. Jednou se pokusil i o sebevraždu kvůli tomu, jak vypadá. Kulka ho však nezabila, ale zanechala praskliny na jeho obličeji, kam mířil, a tím si později vysloužil přezdívku Shatter.

Shatter byl díky zkrystalizované kůži odolný před menšími kulkami, větší ho ale mohly už vážně zranit nebo zabít. Dále dokázal dotykem zkrystalizovat ostatní předměty, které se pak dali jednoduše roztříštit.

Jermaine Rivers jako Shatter. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama