The Gifted (X-Men: Nová generace) Popis

The Gifted

The Gifted

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

Seriál je zasazen do doby, kdy jsou mutanti vnímáni jako hrozba pro lidstvo. Mutanti spolu válčili a nevinní lidé kvůli tomu umírali, a proto vzniká federální agentura Sentinel Services, která řeší mutantí případy. Sentinel Services disponuje nejnovějšími zbraněmi, kterými nahánějí mutanty. Lidé s odlišnou genetikou se tedy musejí ukrývat a bojovat o přežití. Bratrstvo a X-meni zmizeli, a tak vzniká nová bezejmenná skupina, jež se stará o bezbranné mutanty.

Foto: FOX

V hlavních rolích hrají

Mutant Underground vás chce

Thumbnail Play icon

Vítejte v Inner Circle

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

První série sice byla lepší než druhá, ale i tak povedenej seriál ze světa X-menů. Dobrej výběr postav, děj občas váznul, ale u seriálů tohoto typu se to dá zkousnout. Těším se na třetí sérii, teda jestli bude.

5.3.2019 | 14:48:35
JetPrawn

první sezona byla podle mě fakt dobrá, ale ta druhá mě už tolik nebaví, ještě sice není konec ale pochybuju o tom že se budu těšit na další díl, spíš se musím nutit..

4.12.2018 | 11:08:26
janka55

Ja jsem spokojena konecne po dlouhe dobe nejaky serial na ktery se da koukat uz se tesim na dalsi serii

9.8.2018 | 21:41:52
paveltoman

poslední díl 1. řady hodně připomínal konec První třídy ale ok :D

26.1.2018 | 20:46:09
Dragon94

Celé je to takový nudný těžko zapamatovatelný odvar, plný repetetivnosti a stereotopických klišé. Až na jednu nebo dvě postavy jsou všechny ostatní nezajímavé (díky bohu za Blink). Potenciál je totálně tragicky nevyužit. Každej díl se odehrává doslova totožně, někam se musí dostat, jeden a ten samý agent je najde, obklíčí je, na poslední chvíli utečou. Což by ani tak nevadilo, kdybychom měli sérii o 22 epizodách. Docela mě šokovalo, když jsem po 10ti dílech zjistil, že už zbývají jenom 3 a ještě se v tom seriálu vlastně nic nestalo. Po shlédnutí celé série můžu říct, že se celý seriál nic nestalo. Nehledě na neustále se opakující kecy o tom co je správné, a že děti něco nesmí nebo by neměli udělat… Když to srovnám s Heroes nebo Tomorrow people tak se to na ně ani trošičku nechytá.

20.1.2018 | 9:10:34
KevSpa

Sice to má svá slabá místa, ale jinak hodně příjemná x-menovská podívaná. Možná bych ocenila méně přešlapování na místě a rychlejší vývoj, zvlášť při tak malém počtu epizod, ale to je v podstatě jediná výraznější výtka.

webmaster, korektor
17.1.2018 | 22:32:18
gollik

mega dobry, mega zdravi

17.12.2017 | 18:49:37
Jack Sparrow

Těšil jsem se na něj, ale je to čím dál větší zklamání

23.11.2017 | 20:27:37
Arihant

Priemerny serial z prostredia x-menov zamerany na jednu rodinu. Komu nevadi rodinna opera/romanticke vztahy v „sci fi“ serialy nech si pripocita 10% k mojmu hodnoteniu. Po 6tich castiach 50% a dalej uz neplanujem pozerat.

15.11.2017 | 16:18:10
Rider S.R.Q

Vypadá to na jeden z dlouhých serálů. ♥ Tohle jen tak neskončí.

7.11.2017 | 23:23:57
1

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie