The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 75×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Clarice Fong / Blink

Clarice Fong / Blink

Clarice, členka Mutant Underground, je mutanka s teleportovacími schopnostmi.

Sezóny 2
2017 - 2019

Clarice, neboli Blink, strávila velkou část svého života na útěku. Vzhledem k tomu, že má silné mutantní geny, není pro ni jednoduché zapadnout mezi obyčejné lidi. Dětství proto strávila ve speciální pěstounské rodině pro mutanty. Nějakou dobu byla členkou Brotherhood, mutantí teroristické organizace, než zjistila, co doopravdy dělají. Po připojení k Mutant Underground se začalo formovat pouto mezi ní a Johnem, které nakonec přerostlo v romantický vztah.

Blink umí vytvářet portály, které jí dostanou z jednoho místa na druhé. Nemůže se však teleportovat na místo, které nezná nebo ho nikdy v životě neviděla. Portály dokáže udržet i natolik dlouho, aby jimi mohli projít i jiní. Blink dokáže přesunout nejen lidi, ale i objekty jako třeba jedoucí auto. Dále může svoji schopnost použít i v útoku, pokud chce někoho roztrhat na kusy nebo rozkrájet vejpůl.








Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Můj nejoblíbenější portovač z tohohle univerza je sice pořád Nightcrawler … ale tahle holka mu docela dejchá na záda. :D

Je pravda, že v první sérii se držela hodně zpátky … což se snad brzy změní. Ale podobně jako u Polaris je v ní obrovskej potenciál … nezbejvá, než doufat, že ho využijou. :3

A opět kočka. :D Strašně se mi líběj ty uši, to je zajímavej detail. :D

27.9.2018 | 9:31:39
Quinzel

Na Blink jsem se těšil nejvíc, bohužel působila dost ukňouraně a schopností taky moc neukázala, přes půl seriálu se bála, pak jí to nešlo… velké zklamání. :-(

8.5.2018 | 15:27:14
Golradir

Blink :)

4.4.2018 | 19:10:23
Nilly

Nějak mi tahle postava nesedla

8.1.2018 | 14:36:48
Ellyse

Mám ji ráda, je mi moc sympatická :)

6.12.2017 | 13:35:01
mar.st

Kdo by se nechtěl umět teleportovat…

13.10.2017 | 17:27:12
Kothy

Proste Blink.

4.10.2017 | 22:24:11

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů








Reklama