The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 75×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Andy Strucker

Andy Strucker

Andy je mutant, jež zdědil stejné schopnosti jako jeho pradědeček.

Sezóny 2
2017 - 2019

Andy, bratr Lauren, se na rozdíl od své sestry nebojí používat své schopnosti na veřejnosti. Je pyšný na to, že je mutantem a nechce se skrývat. Poté, co se dostal společně se svou rodinou k Mutant Underground, se ho ujala Polaris, která ho začala učit, jak ovládat své schopnosti. Později se společně s ní přidal k Inner Circle (Hellfire Club), protože chce pokračovat ve stopách svých předků, které vidí spíše jako své hrdiny, než jako vrahy.

Předtím, než objevil své schopnosti, byl Andy poněkud samotářský a byl spolužáky šikanován ve škole. Rád používá své schopnosti k ničení a často se nechává ovládat vztekem.

Jeho schopností je vytváření telekinetického pole, které má destruktivní charakter. Na rozdíl od jeho sestry, umí odtrhnout molekuly od sebe. Vzhledem k tomu, že jsou jejich schopnosti opakem, vzájemně se vyrušují. Když však své síly spojí, stanou se jedním a dokáží vytvořit sílu natolik velkou, aby zničila budovy. Tomuto spojení se říká Fenris.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SunshineL2107

Vážně nechápu, proč Andyho postavu většina lidí nemá ráda.. Mně přijde vážně super. Je to postava, která se hodně vyvíjí a mění, ale k dobrému. Je pravda, že v první sérii byla jeho dějová linka trochu slabší, ale druhá série to víc než vynahradila. Mimo to (vím, že je to trochu povrchní) je opravdu hezký a jak už tady někdo zmiňoval, připomíná mi Draca Malfoye (kterého mám mmch taky ráda). Každopádně je to na 100% moje nejoblíbenější postava z celého seriálu a vlastně taky důvod, proč na něj koukám. Takže asi tak.

26.2.2023 | 3:35:56
Knowho

0% Hrozná fnukna a buzna

18.1.2021 | 16:41:16
Be_bee

Andy je moje oblíbená postava a trochu mi připomíná Draca Malfoye (v druhé sérii).

27.8.2019 | 23:15:20
Auroris

První sérietotální katastrofa. Pořád se jen pletl a byl dobrý snad jen na kazení atmosféry a podobných zajímavých scén… Závěr první série byl libový a byla jsem ráda, že se rozhodl přidat k Inner Circle a opustit rodinu. No adruhá série? Perfektní! Už jeho charakter začal vyplouvat na povrch a moc se mi líbil vývoj vztahu, který bych připodobnila k matce a jejímu synovi, mezi ním a Lornou. V druhé sérii byl jako někdo úplně jiný a automaticky se tím posunul mezi oprávněně titulové postavy celého seriálu. Ačkoliv pouze v mém pomyslném žebříčku.

9.8.2019 | 20:10:33
Tereza Nováková

Nevím proč všichni tu jeho roli tak nesnáší ,já ho mám vážně ráda :D.

21.11.2018 | 19:32:36
Goldensmile

dlouho uz sem nevidela tak nesympatickou postavu..unfukanej bl*becek s nonstop stupidnim vyrazem..

5.10.2018 | 22:09:10
God of war

Jeho sestra je lepší ta by byla dobrá v posteli :D

4.10.2018 | 14:26:08
RagnarokCzD

Tenhle herec si zaslouží můj odbiv … protože hrát takovýho … ani nevim jakou nadávku správně použít. Je možný jen dvěma způsoby … buď musí bejt naprosto fantasticky talentovanej a nebo musí bejt přesně takovej xy jak mi tu připadá. :D

Ale tu postavu do morku kostí nenávidim, naprosto všechno co předvádí mi přijde odporný … počínaje jeho xichtem, přes dialogy, až po samotnou akci … zatím (s1) neudělal absolutně nic při čem se mi neotevírala kudla v kapse … teda snad až na to roztržení robotů, ale to samo o sobě mu hodnocení nezachrání. :D

27.9.2018 | 9:34:43
Golradir

Zatím jsem viděl jen pilot a trailery, tak doufám, že tenhle chlapec se přidá natemnou stranu, protože jestli ne, tak to bude hodně otravná postava…

Edit: Je otravný Edit po finále s1: Tak přeci jen se vidal cestou Dark Side, doufám, že ve druhé sérii se pořádně odváže a nebudeme sledovat jeho klišé rozpor mezi dobrem a zlem

6.4.2018 | 23:26:47
cukerinecek

Nesnáším ho ještě skoro víc než Lornu, a to už je co říct.

27.1.2018 | 20:37:07
1

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama