The Gifted (X-Men: Nová generace)
85/100 - 76×

The Gifted(X-Men: Nová generace)

Předměstský pár si žije obyčejným životem do té doby, než vláda objeví, že jejich děti jsou mutanti. Reed a Caitlin Struckerovi udělají vše proto, aby ochránili své děti Lauren a Andyho. Jsou nuceni se vydat na útěk a vzdát se svých starých životů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 43 minut
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Emma Dumont (Lorna Dane / Polaris), Sean Teale (Marcos Diaz / Eclipse), Natalie Alyn Lind (Lauren Strucker), Percy Hynes White (Andy Strucker), Jamie Chung (Clarice Fong / Blink), Blair Redford (John Proudstar / Thunderbird), Amy Acker (Caitlin Strucker), Stephen Moyer (Reed Strucker), Skyler Samuels (Sestry Frostovy), Grace Byers (Reeva Payge), Coby Bell (Jace Turner), Elena Satine (Sonya Simonson / Dreamer), Anjelica Bette Fellini (Rebecca Hoover / Twist), Jermaine Rivers (Shatter), Hayley Lovitt (Sage)

Rebecca Hoover / Twist

Rebecca Hoover / Twist

Rebecca Hoover byla bláznivá mutantka se schopností překrucování molekul.

Sezóny 1
2018 - 2018

Rebecca byla mladá dívka, která na první pohled vypadala mile a nevinně. Byla však zavřená v nápravném zařízení pro mutanty po té, co použila své schopnosti na učiteli ve škole. Byla mentálně nestabilní a nejraději chtěla zabít všechny, kteří jsou proti mutantům. Měla v plánu zabít i celý Inner Circle po té, co ji zavřeli pro bezpečnost všech, než ji Andy zastavil.

Její schopností bylo molekulární překrucování. To znamená, že dokázala téměř jakýkoliv předmět nebo jakoukoliv osobu obrátit naruby a nebo je otočit na druhou stranu. Problémy jí však dělalo překrucování větších a silnějších předmětů.

Anjelica Bette Fellini jako Rebecca Hoover. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Auroris

Osobně jsem hodně kritická k postavám, ale tahle postava mi přišla neskutečně úžasná. Především po zjištění, že byla vytvořena přímo pro tento seriál a já sjsem za to ráda, jelikož bych si bez ní druhou sérii nedokázala ani představit. Charakter jako takový na mě působí velmi propracovaně. Byla dost dlouhozavřená na v podstatě psychiatrii pro munanty a řádně se to na ni dalo poznat. Ačkoliv byla opravdu šílená, bylo poznat, že vlastně jen chtěla svobodu a bojovat za mutanty – i když k tomu měla své metody, které obsahovali i zabíjení všech, kteří mutantí geny nezdědily. Je mi bohužel líto, že se nedožila konce druhé série, jelikož já si ji jako spokojená fanynka už pomalu začala dokopávat s Andym do páru, což… jaksi nedopadlo.

9.8.2019 | 20:35:25
Kothy

ujeta…

3.2.2019 | 22:27:28

Nepřehlédněte

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Stanice Fox zrušila seriál The Gifted

Pro fanoušky seriálu The Gifted máme dnes špatnou zprávu. Stanice Fox oficiálně po druhé řadě zrušila seriál. Podle Deadline by mohla být naděje, že si seriál najde nový domov díky Disney rodině, ale zatím se něco takového neprojednávalo, tudíž se nedá nic zaručit.

Reklama

Narozeniny herců

Promo fotografie

Promo fotografie

Filtr seriálů
Reklama