Steven Ogg

Steven Ogg

Celé jméno: Steven Ogg
Místo narození: Calgary, Alberta, Kanada
Známé projekty: GTA V, The Walking Dead, Snowpiercer

Datum narození: 4.11.1973 (49 let)

Steven Ogg pochází z Kanady, kde se narodil roku 1973. Herecké kariéře se věnuje od roku 1999, kdy se pomalu začal objevovat v různých seriálech a filmech. První velká role přišla až roku 2016, kdy si zahrál Jamese Braddocka v seriálu Rush: Inspired by Battlefield.

Rok 2016 byl pro něj významný v tom, že se objevil ještě ve dvou dalších seriálech. Nejdříve si zahrál Simona v seriálu The Walking Dead a poté Rebuse v seriálu Westworld. Simona hrál nakonec do roku 2018 a Rebuse až do roku 2022.

Během toho se krátce objevil například v seriálu Better Call Saul nebo propůjčil svůj hlas postavě profesora Venomouse v seriálu OK K.O.! Let's Be Heroes. Další velkou roli ztvárnil v seriálu Snowpiercer, kde si v letech 2020–2022 zahrál Pikea. Roku 2023 jsme ho mohli krátce spatřit v seriálu The Walking Dead: Dead City, kde si zopakoval roli Simona.

Jeho nejznámější rolí je paradoxně počítačová postava Trevora Philipse ze hry GTA V. Díky svému hlasu dokázal proslavit tuto postavu, kterou si každý hráč této hry velmi oblíbil. Za tuto roli získal Steven Ogg spoustu nominací na ceny. Zároveň se touto rolí proslavil samotný Steven Ogg, se kterým se chtěl setkat každý fanoušek GTA V.

Foto CC BY-SA 3.0 Gabe Carey, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead: Dead City Simon 2023 2023 1
Snowpiercer Pike 2020 2022 3
The Walking Dead Simon 2016 2018 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů