Steven Strait

Steven Strait

Celé jméno: Steven Strait
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: The Expanse, Magic City

Datum narození: 23.3.1986 (38 let)

Roku 1986 se v New Yorku narodil herec, zpěvák a model Steven Strait, který má polovinu svých genů z Itálie. Vyrůstal především v Greenwich Village a jako teenager byl modelem pro mnoho amerických časopisů, například L'uomo Vogue, Spoon či Surface. Do těchto časopisů se dostal díky Johnu Babinovi z Boss Agency, který si Stevena všiml v posilovně. Poté také spolupracoval se známým fotografem Brucem Weberem, který jeho fotku dokonce přidal do své knihy All-American: Short Stories.

Od svých 11 let bral Steven herecké hodiny a v roce 2004 se kvůli herectví přestěhoval do Kalifornie, kde hned na prvním konkurzu získal angažmá ve svém zároveň prvním filmu Sky High, ve kterém si zahrál mladého superhrdinu Warrena Peace a zároveň k tomuto filmu nazpíval píseň „One Thing Leads to Another“ na oficiální soundtrack. Momentálně je členem kapely Tribe.

Mezi jeho další filmy patří třeba Undiscovered, The Covenant či City Island. Zahrál si také v několika televizních seriálech, přičemž tím nejdůležitějším se stal zároveň ten nejnovější – The Expanse, kde Steven hraje mladého Jima Holdena, který v 18 letech odešel od rodiny a skončil na palubě vesmírné lodi Canterbury.

Foto: CC BY 3.0

Autor profilu: @Sh3pp


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Expanse Jim Holden 2015 5

Filtr seriálů