The Expanse Jim Holden

Jim Holden

Jim Holden

Pozemšťan pocházející z Montany, který slouží jako druhý důstojník na těžařské lodi Canterbury. Jeho slabostí je šálek dobré kávy.

Sezóny 2
2015 -

Jim pracuje posledních pár let na Canterbury, která těží led z asteroidů a ten pak dováží do Pásu, mimo jiné na Ceres. Jeho pozice mu poskytuje značnou svobodu a minimum zodpovědnosti.

Pochází z Montany, kde žil se svými osmi genetickými rodiči na farmě. V době, kdy má populace Země 30 miliard obyvatel, jsou ti, kdož nemají děti, zvýhodňováni. Holdenovi rodiče ale chtěli uchovat poslední netknutou oblast v Montaně pro budoucnost a získat na ni dědičná práva, a tak se rozhodli si pořídit Jima.


Jim odešel na radu své matky v 18 letech z rodinné farmy a poté se přidal k námořnictvu, kde sloužil jako první důstojník, než se dostal do konfliktu a bitky kvůli svým názorům. Po vojenském soudu byl propuštěn a našel si práci na Canterbury.

Steven Strait jako Jim Holden

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
georgeul

postupem času se z něho stal až nesnesitelný člověk, jako herec se na tuto postavu vůbec nehodí, jeho přecitlivělé scény mě doslova mučili.

27.3.2020 | 9:59:22
Adm1

Neutrálna postava, ktorá to má ťažké. Je veľmi náročné byť kladnou postavou, okolo ktorej sa toči dej a byť pritom obľúbený medzi fanúšikmi. good luck.

15.7.2019 | 15:22:49
Dark Angel

Hrozná postava, neviem či je to tým hercom čo ho stvárňuje? no nemám ho rád. Občas fakt neznesiteľný (drama queen) Tiež mi miestami pripomínal Jona Snowa z GOT, no to len mimikou tváre inak sa naň nechytá :D

8.7.2019 | 22:02:41
kirmakX6on

nemůžu si pomoct, ale ten chlap vypadá hrozně – někdy, jak vyvoraná myš, jindy jak kdyby se měl co chvíli rozbrečet, nejčastěji jako kdyby se mu chtělo děsně pčiknout, ale skoro nikdy ne normálně. Navíc mi přijde, že jeho grimasy jsou často neadekvátně silné – přehrává. Je to škoda, že zrovna on je tou nejhlavnější postavou.

6.6.2018 | 7:36:16
Eifel

Typově bratr Jona Snowa z GOT :-) Skoro stejně nesympatický :-)

29.4.2017 | 16:04:30
oskarka

Pan upřímný. Pan pravda. Má charisma, je přirozeným vůdcem, myslí vše dobře, ale zas tak velký myslitel to není … Miller mu ještě v první knize vysvětluje, že informovat všechny o všem může být velice ošidné, protože informace mohou být podstrčené někým, kdo vzadu tahá za nitky.

9.2.2017 | 11:32:51
Gripe

Musím ale říct, že oproti knize je někdy až nesnesitelný. :)

webmaster
21.2.2016 | 18:15:47

Stav překladu

Epizoda S04E10: Cibola Burn

cz100%
DOKONČENO


Titulky připravují: @Laisobel a @Lucifrid
Odborní poradci: @Zero@Gripe

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás