The Expanse S03E13: Abaddon's Gate

S03E13: Abaddon's Gate

S03E13: Abaddon's Gate

Holdenovi se povede spojit s Millerem, od kterého se dozví, že všichni musí vypnout lodě. Stanice se rozhoduje, zda jsou lidé hrozbou a kvůli Ashfordovu laseru by mohla zničit celou sluneční soustavu. Holden se spolu s Naomi a Drummer vydají do reaktorové komory, zatímco Amos se s Alexem, Annou a Monicou snaží odvysílát zprávu lodím v okolí, aby vypnuly pohon.

cz sk
27.6.2018
606 000
42 minut

Clarissa je puštěna z cely, aby pomohla opravit laser. Annina zpráva způsobí paniku a Bobbiin tým je poslán, aby jejich vysílání zastavil. Mariňáci se obrátí proti Bobbioe, která má o všem pochybnosti. Diogo se v mariňáckém obleku dostane do reaktoru, ale Naomi se ho nakonec při útěku povede zabít tím, že na něj pustí výtah. Annina zpráva přesvědčí lodě, aby vypnuly pohon. Ashford vydá rozkaz, aby byli Holden a Naomi zlikvidování, ale Clarissa je zachrání. Stanice v prstenci propustí všechny lodě a otevře další prstence, které vedou do 1 300 nových soustav. Bobbie se přidá k Rosinantě. Holden řekne Vyšetřovateli, že to byl stejně celou dobu jeho plán, šlo mu o otevření nových prstenců, aby někdo zjistil, kdo zabil jejich tvůrce. Rosinanta se vydá na cestu prstencem do nového světa.

Scénář: Naren Shankar
Režie: Kenneth Fink

Foto: Syfy

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CZEMarkus

S knihama to srovnávat ani s BSG ale jsem velmi rád za tuhle nadupanou sérii, která jela jak kulomet :)

7.4.2020 | 20:52:06
salamalejkum

epicke, klobuk aj skafander ak by som mal, tak dam dolu :) Titulov tak kvalitnych a tak dobre spracovanych je tak prazalostne malo a tuto mame vsetko a krasne to do seba zapada. Ano, su tam rozne nejasnosti, kde som si povedal, wtf, ale je to zanedbatelne. Dufam, ze si to udrzi takto slusne tempo aj v dalsej serii

13.10.2019 | 12:46:00
Dark Angel

Teším na ďalšiu sériu.

13.7.2019 | 22:12:52
Ronkar

Výborné zakončení. Tenhle seriál sérii po sérii expanduje, roste a je stále zajímavější. To nebývá vůbec obvyklé :) Po závěru téhle sezóny se Expanse stává mojí nejoblíbenější SF sérií. Pro mě teď předčuje i Hru o trůny, která je předvídatelná až hanba a krom hezkých obrázků v ní moc nezbylo.

18.4.2019 | 14:15:22
Johnny Horse

Sérii od série lepší a lepší, jsem rád, že to ten Amazon zachránil. Jinak souhlas s hodnoceníma pode mnou. (y)

4.9.2018 | 20:56:12
RagnarokCzD

Přijde mi trošku škoda, že vyšinutej vědátor, zkoumající molekulu a Fred Johnson se svym vzorkem … se vlastně celou sérii neukázali … A popravdě se docela divim, že protomolekula na Rosi se nezačala šířit a konzumovat všechno okolo, stejn jako to udělala na naprosto jakymkoli dalším místě kam přišla. :-/

Nicméně finále bylo fantastický a já si už dlouho nic tak neužil. :3

Mimochodem, netuší někdo co se to vlastně ukázalo Holdenovi, když mu zona kruhu prechazela pres oci? :-/

31.7.2018 | 0:43:42
RaDeOs

Pecka, nebojí se zabíjet postavy, takže si to člověk užívá daleko víc než když ví, že jsou nesmrtelné…

27.7.2018 | 23:24:23
medojed

Časové prolínání mi trochu pletlo hlavu, ale seriál se mi líbil

20.7.2018 | 21:07:21
memar

Všetko už bolo povedané, tak len dodám že aj výber hercov do jednotlivých postáv bol perfektný.

8.7.2018 | 8:32:39
Jonner

Dobrej seriál, byl jsem dost skeptický a očekával hroznou slátaninu, nicméně jsem byl mile překvapen zápletkou i tím, že nikdo není vyloženě zaporný nebo kladný charakter. Ten konec a vlastně smysl a původ protomolekuly jsem úplně nepobral. Ale beru to tak, že došlo k jakémusi sjednocení, a tak se otevřela další cesta?? Pro mě je srdcovka SG sága. V Expanse se scifi žánr nikam neposouvá ale rozhodně ani diváka nenudí.

6.7.2018 | 9:17:49

The Expanse
95/100 - 308×

The Expanse

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

Knihy ze série The Expanse objednávejte na Kniha.cz.

USA | 2015 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), Francois Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Drummer), Florence Faivre (Julie Mao), Athena Karkanis (Octavia Muss), Paulo Costanzo (Shed Garvey)

Stav překladu

Epizoda S05E06: Tribes

cz20%

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborní poradci: @Zero@Gripe

Omluvte zpoždění, budeme se ho snažit dohnat.
Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás