The Expanse (Expanze)
95/100 - 367×

The Expanse(Expanze)

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), François Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Camina Drummer), Elizabeth Mitchell (Anna Volovodov), Michael Irby (Felix Delgado), Byron Mann (Augusto Nguyen)

Naomi Nagata

Naomi Nagata

Naomi je vrchní inženýrka na těžařské lodi Canterbury, která dodává vodu do Pásu. O své minulosti a těžkém dětství nemluví.

Sezóny 5
2015 -

Naomi vyrůstala na těžařských lodích v Pásu a celé její dětství bylo na ostří nože – často hladověla, bojovala o vzduch k dýchání a musela se starat sama o sebe už od mala. Od dětství se také sama vzdělávala a má tituly ze dvou univerzit. Jejím kamarádem je lodní mechanik Amos Burton, jenž ji respektuje a bere ji za jedinou šéfku, ať jde o Canterbury nebo jinou loď.

Dominique Tipper jako Naomi Nagata

Foto: Syfy

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marek93

Opět jsem dokoukal Expanse a tentokrát si nemůžu pomoct. Co řict k Naomi, jedná se o nejhorší postavu s jakou jsem se kdy v serialovém světě setkal. Její chovaní kdy se tvaří a propaguje, že všechno ví nejlíp následované neustálým fňukani když není po jejím, její naprosto idiocká rozhodnuti kdy při jejich zpochybnení spustí projev o tom jak jen ona je v právu a všichni ostatní jsou zcela mimo, sotva někdo udělá něco co je zcela pochopitelné jenom se to Naomi nelíbí máme zde opět uřvane dítě které akorát kazí požitek z celeho seriálu. m zda je to jenom schopnosti herečky udělat postavu tak iritující a v podstatě zbytečnou, že seriálu pomůže když většinu scén v kterých se objeví rovnou přeskočíte. Nyní se jdu vrhnout na knihy a zjistit zda je postava stejně iritujíci také v knižní předloze.

11.10.2022 | 23:16:33
wendol

Amos se od ní nehne a to naprosto chápu.

6.2.2022 | 15:11:32
linhe

Je skvělá, chytrá a odvážná, obdivuju ji. Je to zlatá postava. Jen mě občas vadí, jak jí přeskakuje hlas do hysterie, když po někom řve.

1.2.2021 | 22:25:16
Kothy

kocka :)

12.2.2017 | 23:24:06
oskarka

Naomi je rovná, zapaluje jí to a má srdce.

9.2.2017 | 11:35:30

Stav překladu

Epizoda S06E06: Babylon's Ashes

cz100%
DOKONČENO

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Šestá řada

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama