The Expanse (Expanze)
95/100 - 369×

The Expanse(Expanze)

Sci-fi seriál na motivy úspěšné knižní série. Příběh se odehrává 200 let v budoucnosti, kde případ ztracené ženy spojí drsného detektiva a kapitána nezávislé lodě v honbě přes solární systém, za odhalením největší konspirace v lidské historii.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Syfy, Amazon | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Steven Strait (Jim Holden), Thomas Jane (Joe Miller), Dominique Tipper (Naomi Nagata), Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala), Cas Anvar (Alex Kamal), Wes Chatham (Amos Burton), Chad L. Coleman (Fred Johnson), Shawn Doyle (Sadavir Errinwright), François Chau (Jules-Pierre Mao), Frankie Adams (Roberta Draper), Jared Harris (Anderson Dawes), Cara Gee (Camina Drummer), Elizabeth Mitchell (Anna Volovodov), Michael Irby (Felix Delgado), Byron Mann (Augusto Nguyen)

Anna Volovodov

Anna Volovodov

Reverendka ze Země, stará známá generálního tajemníka Sorrento-Gillise.

Sezóny 1
2018 - 2018

Anna se narodila na Zemi a v mládí byla společně se svým kamarádem Estebanem Sorrento-Gillisem politickou aktivistkou a podle Chrisjen Avasaraly i jeho svědomím. Během počátků jeho politické kariéry mu psala projevy. Anna nechala své dny protestů za sebou, stala se reverendkou a vdala za na Nonu, se kterou se stara o místní komunitu v St. Petersburgu. Spolu mají dceru Nami.

Elizabeth Mitchell jako Anna Volovodov. Foto: Syfy

Annu pozve její starý známý Sorrento-Gillis do New Yorku, aby mu pomohla uklidnit protesty a opět mu psala projevy. Anně se vůbec nelíbí, co se děje a že Sadavir Errinwright Gillise manipuluje. Povede se jí ho usvědčit z toho, že chce rozpoutat válku, ale poté, co zjistí, že Gillis se úplně změnil, se vydává na lodi Thomas Prince prozkoumat Prstenec, kde pomáhá zachránit posádku po útoku Melby.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E06: Babylon's Ashes

cz100%
DOKONČENO

Šestá řada

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.

Reklama

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama