Tala Ashe

Tala Ashe

Celé jméno: Tala Ashe
Místo narození: Írán
Známé projekty: Legends of Tomorrow, American OdysseySmash

Datum narození: 24.7.1984 (39 let)

Tala Ashe je herečka z Íránu, která aktuálně působí v Americe, kde se chce co nejvíce zviditelnit, aby mohla hrát v těch nejlepších seriálech a filmech americké produkce. Svou první roli získala v roce 2008 ve filmu Waiting in Beijing, kde si zahrála Nadiu. Poté se mihla například ve známém seriálu Law & Order.

Její kariéra pokračovala v seriálu As the World Turns, kde Ashe získala hlavní roli a zahrála si v něm Ameeru Ali Aziz. V roce 2012 přišla další velká role a to konkrétně v show Smash, kde Taia vdechla dech R.J. Quigley. Výrazná herecká příležitost poté přišla o dva roky později v seriálu American Odyssey, kde si pro změnu Ashe zahrála Annu Stone.

To se pomalu začala Tala Ashe dostávat do povědomí diváků a studií. V roce 2017 Ashe získala roli v úspěšném komiksovém seriálu stanice CW Legends of Tomorrow. Ashe konkrétně dostala příležitost ve třetí řadě, kdy si zahrála postavu Zari Tomaz z budoucnosti. Jedná se o postavu, která se v seriálu vyskytuje pravidelně.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Legends of Tomorrow Zari Tomaz 2017 2020 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů