Torrey DeVitto

Torrey DeVitto

Celé jméno: Torrey Joèlle DeVitto
Místo narození: Huntington, Long Island, New York, USA
Známé projekty: Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, Chicago Med

Datum narození: 8.6.1984 (33 let)

Americká herečka, modelka a violoncellistka Torrey DeVitto se narodila roku 1984 v New Yorku. Byla vychovávaná jak v rodném New Yorku, tak i na Floridě. Jejím otcem je Liberty DeVitto a její matkou je Mary DeVitto (rozená Torrey). Jako malá se svými rodiči hodně cestovala. Chodila na školy Fort Salonga Elementary School a Winter Park High School.

Během svého studentského života strávila léto v Japonsku a poté po příletu domů se odstěhovala do Chicaga. Herectví se začala věnovat od roku 2003.


Její první větší rolí byla postava Denise Woods v seriálu Drake & Josh. Poté si roku 2006 zahrála jednu z hlavních rolí ve filmu I'll Always Know What You Did Last Summer. V letech 2008 – 2009 se objevila jako Carrie v seriálu One Tree Hill. Svou zatím největší roli si zahrála v seriálu Pretty Little Liars, kde od roku 2010 hraje Melissu Hastings.

Během let 2012 – 2013 se objevila v seriálech The Vampire Diaries a Army Wives. V The Vampire Diaries si zahrála Meredith Fell a v Army Wives ztvárnila Maggie Hall, jednu z hlavních postav. Roku 2015 byla obsazena do seriálu Chicago Med, kde hraje Dr. Natalii Manning.

Od roku 2007 chodila s hercem Paulem Wesleym, kterého si roku 2011 vzala. Roku 2013 se však rozvedli. I nadále jsou však dobrými přáteli.

Foto CC BY-SA 3.0 David Shankbone, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.