The Vampire Diaries (Upíří deníky) Meredith Fell

Meredith Fell

Meredith Fell

Doktorka, která používá své vlastní netradiční metody k záchraně pacientů.

Sezóny 2
2012 - 2013

Meredith pracuje jako doktorka v nemocnici Mystic Falls, nerada ztrácí své pacienty, a proto jim k jejich uzdravení dává upíří krev. Jako jedna ze zakladatelských rodin ve městě je i Meredith Fell členem rady a ví tedy o existenci upírů. Meredith je sestřenicí Logana Fella, bývalého člena rady, který byl proměněn v upíra. Meredith také nějaký čas chodila s jiným členem rady a to s Brianem Waltersem.

Meredith se na scéně poprvé objeví, když je Alaric Saltzman převezen do nemocnice kvůli tomu, že byl sražen autem. Meredith se diví, jak se sám tak rychle mohl uzdravit. Později se doktorka rozchází s Brianem Waltersem. Druhý den je Brian Walters nalezen mrtvý. Když je do nemocnice odvezen Bill Forbes, který byl pokousán Tylerem, Meredith ho vyléčí upíří krví. Bill je přesto později někým zabit a všechny podezření ukazují na Meredith. Poté, co je napaden Alaric, má ale Meredith skvělé alibi, protože během tohoto útoku operovala v nemocnici.


Po nějaké době se dozvídáme, že Meredith si celou dobu shromažďovala důkazy o vraždách členů rady a dokonce ví, kdo to udělal – Alaric. Díky svému kouzelnému prstenu, který ho přivádí zpět k životu, se mu stala stejná věc jako Samanthě Gilbertové – zešílel a zabíjí členy rady. Sám Alaric také Meredith napadne. Naštěstí včas dorazí Stefan a svou krví Meredith vyléčí.

Meredith Fell je…

  • neteří Tobiase Fella
  • sestřenicí Logana Fella
  • vzdáleným potomkem Thomase Fella (†), Honorie Fell (†) a Franklina Fella (†)
  • vzdálenou příbuznou Blair Fell, Tiny Fell, Valerie Fell a Thomase Vincenta Fella III.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bloody_maniac

no, moc mě nebavila xd

26.6.2020 | 16:32:36
FaithOriginal

Úplně jsem zapomněla, že v TVD Torrey taky hrála doktorku, takže vlastně měla na Chicago Med už praxi :D Meredith, Melissa (PLL) i Natalie (Chicago Med) jsou parádní postavy a Torrey na tom má velkou zásluhu, protože i když je writing s*itty, tak ona to nějak dává :D

7.11.2018 | 20:00:31
KaraSnowAllen

Mě ani v PLL nevadí, ale TVD mi taky nevadí, jen jsem spíše byla zklamaná, protože znám knížky a tohle má z Meredith jenom to jméno. Jindy by mi to bylo jedno, ale Meredith je v knize jedna z mých nejoblíbenějších postav, mnohem důležitější postava než Caroline a hlavně je školačka!

24.2.2017 | 16:33:03
Anne397

pro mě bude pořád Melissa :D

30.10.2013 | 20:04:37
Kollci

Vadí mi, že ji hraje stejná herečka, která v Pretty Little Liars hraje pro mě dost nesympatickou slečnu. Ale když se nesoustředím na vzhled, je to jedna z mých oblíbených postav.

31.7.2013 | 20:22:56

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás